Kenko MILTOL Mirror Lens 400mm F8 Titanium

 

Velmi kompaktní a lehký teleobjektiv s manuálním ostřením a pevnou clonou F8. Je ideální pro fotografování divokých zvířat, ptactva, objektů na obloze či rostlin. Díky jednoduché konstrukci optiky nedochází k chromatické aberaci. Mnohovrstevná povrchová úprava objektivu zajišťuje jasný obraz s vysokým rozlišením.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Teleobjektiv Kenko MilTol 400mm F8 je velmi kompaktní (74x82mm) a lehký (340g). Potěší především ty, kdo preferují aktivní fotografování v terénu a chtějí mít neustále u sebe kromě standartního objektivu i teleobjektiv. Je ideální pro fotografování divokých zvířat, ptactva, objektů na obloze či rostlin.
Specifikem objektivu je pevná clona F8. Díky jednoduché konstrukci optiky nedochází k chromatické aberaci. Mnohovrstevná povrchová úprava objektivu zajišťuje jasný obraz s vysokým rozlišením. Ostřit lze pouze manuálně pomocí zaostřovacího kroužku na těle objektivu. Rotace zaostřovacího kroužku je velmi hladká i při nízkých teplotách. Rozsah otáčení je 270 stupňů, z minima na maximum lze zaostřit velmi rychle. Objektiv má závit pro filtr 67mm či sluneční clonu (77mm). Vzhledem k vysoké citlivosti objektivu na dopadající světlo je použití sluneční clony výrobcem doporučováno.
Technická data:
Ohnisková vzdálenost: 400mm
Max. světelnost: 8
Min. světelnost: 8
Diagonální zorný úhel (full frame): 6° 8'
Diagonální zorný úhel (CCD 2x crop factor) : 3°4'
Diagonální zorný úhel (CCD 1,5x crop factor) : 5°6'
Min. zaostřovací vzdálenost: 1,15m
Zvětšení: 1:2,5
Průměr filtru: 67mm
Konstrukce: 6 členů / 2 skupiny
Velikost: 74x82mm
Váha: 340g
Typ bajonetu: T- mount
T-mount adaptéry a sluneční clona nejsou součástí balení, prodávají se samostatně.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!