JOBY Beamo Mini

Kompaktní, voděodolné, magnetické LED světlo navržené s minimálními rozměry, velice přesným napodobením barev a svítivostí až 1000 lumenů.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
1 990 Kč s DPH
1 645 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Vylepšete svou vlogovací sestavu s Beamo Mini! Toto LED světlo pro telefony je navrženo tak, aby vám poskytlo profesionální osvětlení za jakýchkoliv podmínek a posunulo vaše videa na zcela jinou úroveň.

Beamo mini je super kompaktní a robustní světlo, vhodné pro jakékoliv cestování a dobrodružství. Možné použít i v hloubce do 30 metrů pod vodou. Prozkoumávejte vodní svět, nahrávejte se v dešti, užívejte si party u bazénu…vždy s bezchybným světlem a skvěle nasvícenou scénou.

Zadní strana Beamo mini je magnetická, takže můžete být kreativní při potřebě umístění světla, abyste jej nemuseli držet.

Pojďme se chvíli bavit technicky. Beamo mini vyzařuje 5100K. Pro uživatele to tak znamená, že s dodaným difuzérem získáte bezchybné přirozené tóny pleti. Mít Beamo mini je jako chodit se sluncem v kapse.

Posilte svou výbavu. Beamo mini má dvoje sáňky cold-shoe, můžete tak snadno připojit jakékoliv příslušenství. Přidejte mikrofon, další Beamo pro extra jas nebo cokoliv, co si vaše kreativní mysl představí. Univerzální držák na stativ vám navíc umožní umístit jej na váš oblíbený GorillaPod (nebo jakýkoliv stativ).

Beamo je chytré zařízení. Můžete jej snadno ovládat přes Bluetooth prostřednictvím aplikace myJoby (iOS nebo Android). Nastavte úroveň jasu, uložte a příště jen rychle vyberte uložené nastaví v případě potřeby. Je možné navíc ovládat více Beamo světel najednou.

Beamo funguje 40 minut na 100% výkon a 100 minut na 50% výkon (výkon vhodný pro vlogování). Lze jej také nabíjet pomocí kabelu USB-A na USB-C.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!