Godox TT685S II pro Sony Multi interface

Systémový blesk Godox TT685II pro Sony nabídne plnou TTL i vysokorychlostní synchronizaci (HSS až 1/8000s). Oproti předchůdci má nový ovládací panel, vylepšení mechanismus uchycení na fotoaparát, zvětšený náklon hlavy a funkci TCM. Blesk má zabudovaný radiový přijímač pro systém Godox X, který umožňuje snadnou synchronizaci i dálkové ovládání. Blesk má směrné číslo 60 a nabídne regulaci výkonu od 1/256 do 1/1.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
3 990 Kč s DPH
3 298 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Výkonný externí speedlite blesk TT685II je nástupcem velmi oblíbené řady TT685. Oproti ní přináší několik vylepšení. Přepracovaný ovládací panel, nový rychloupínací mechanismus, funkce TCM a rozšířený náklon zábleskové hlavy na -7°-120°, to jsou hlavní odlišnosti od jedničkové řady.

Blesk TT685II nabídne plnou podporu TTL i vysokorychlostní synchronizaci (až do času 1/8000s). Směrné číslo blesku je 60 a výkon blesku je možno regulovat v rozmezí osmi clon (od 1/256 do 1/1).

Blesk má integrovaný rádiový přijímač kompatibilní se systémem Godox X (2.4G). V bezdrátovém radiovém módu může být použit jako řídící (master) blesk nebo jako řízený (slave, nově též RX) blesk. Pokud použijete k synchronizaci a řízení jednu z řídících jednotek Godox (X1TX2T či Xpro), můžete blesk používat v automatických i poloautomatických režimech i v manuálním režimu, vše mimo tělo fotoaparátu.

Přednosti blesku Godox TT685II

 • Plná podpora TTL i vysokorychlostní synchronizace
 • Vysoký výkon (směrné číslo 60 – ISO 100 / 200mm).
 • Podporované módy: TTL / Manuální / Multi.
 • Funkce TCM (TTL Conversion to Manual)
 • Rozšířený úhel náklonu hlavy (-7°-120°)
 • Podpora kompenzace expozice FEC / FEB v rozmezí +- 3EV (v krocích po 1/3 clony).
 • Rozsah výkonu v manuální módu od 1/256 do 1/1 (v krocích po 1/3 clony).
 • Zoom s rozsahem 20 až 200mm.
 • Integrovaný radiový přijímač pro systém Godox X.
 • Podpora radiového TTL slave (RX) módu.
 • Rychlé nabíjení na plný výkon už za 2.6s.

 

Funkce TCM


Funkce TCM umožní převod hodnoty expozice naměřené v TTL do manuálního módu. Tuto funkci využijete, pokud chcete hodnotu naměřenou v TTL použít v manuálním nastavení blesku jako základ pro správnou expozici. Místo použití expozimetru či zdlouhavého nastavování metodou pokus-omyl jednoduše využijete funkci TCM a blesk vám nastavenou hodnotu v TTL módu konvertuje do nastavení výkonu v manuálním módu sám.Integrovaný radiový přijímač systému Godox X


Blesky TT685II jsou vybaveny vestavěným přijímačem kompatibilním s radiovým systémem Godox X (2.4G). Blesk je tak možné použít buď jako řídící (master) blesk nebo jako řízený (slave) blesk v bezdrátovém radiovém módu.

Pokud použijete řídící jednotku X1T, X2T nebo jednotku Xpro, můžete blesk nejenom synchronizovat, ale i dálkově řídit a přenášet TTL informace. Snadno tak můžete blesk používat mimo tělo fotoaparátu a využívat všech výhod TTL komunikace (automatické režimy, polo-automatické režimy, manuální režim, kompenzace expozice blesku, vysokorychlostní synchronizace …) bez nutnosti k blesku chodit a něco měnit přímo na blesku.

V radiovém systému Godox X je možné synchronizovat a řídit více i různých blesků (studiové blesky, externí speedlite blesky, bateriové blesky …).Napájení a nabíjení blesku


Blesky TT685II jsou napájeny pomocí čtyř baterií typu AA (doporučujeme baterie Panasonic eneloop). S kvalitními bateriemi zvládne až 230 záblesků na plný výkon. Nabíjení blesku trvá od 0.1 do 2.5s. Blesk je možné nabíjet i pomocí externího zdroje – přes konektor pro externí napájení.Ovládání blesku


Blesk má dobře čitelný a přehledný LCD displej. Ovládání bylo oproti předchozí verzi přepracováno a nyní sdílí podobný interface jako blesky V1 a V860III. Ovládání je intuitivní a probíhá pomocí čtyř funkčních tlačítek a multifunkčního otočného voliče.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!