Gitzo GK1545T-82TQD Traveler

 

Kvalitní set karbonového stativu a kompaktní kulové hlavy. Je ideální na cestování a kvalitou provedení a precizní funkčností uspokojí i náročné profesionály.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
14 990 Kč s DPH
12 388 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Gitzo GK1545T-82TQD Traveler

Společnost Gitzo je celosvětovou jedničkou ve svém oboru a produkuje velmi kvalitní a precizně zpracované stativy. Působí na trhu takřka 100 let a má více jak 60letou tradici ve výrobě stativů, stativových hlav a podpěrných systémů.

Set Gitzo GK1545T-82TQD Traveler se skládá se z uhlíkového stativu Gitzo GT1545T Traveler a středové kulové hlavy Traveler typu GH1382TQD. Série Traveler se vyznačuje minimální hmotností, mimořádnou kompaktností a dokonalým zpracováním. Stativy této série uspokojí náročné požadavky profesionálních fotografů, kteří cestují po celém světě.

Rychloupínací středová kulová hlava střední velikosti je osazena destičkou typu D. Vybavena je nezávislým ovládáním panoramatického pohybu a kulového kloubu. Je designovaná tak, aby se vešla mezi složené nohy stativu. Povrchová úprava sulfidem wolfarmičitým WS2 a použití součástek z mimořádně pevných materiálů zajišťuje dokonalou plynulost kloubu. Hybridní nástavec umožňuje uchycení většiny destiček typu Arca-Swiss i destiček ostatních výrobců.

Trubky z uhlíkových vláken vyrobené pomocí technologie Carbon eXact jsou nejvyspělejší na trhu. Tato technologie zajišťuje vysokou pevnost konstrukce, odolnost proti ohnutí a prvotřídně pohlcuje vibrace. Na jednu trubku o průměru 28 milimetrů je použito až 1,5 milionu uhlíkových vláken o velikosti 7 µm.

Gitzo GT1545T Traveler využívá systém skládání otočením nohou o 180°. Výsledkem je uložení středové tyče a hlavy mezi složené nohy, čímž se podstatně zkracuje jeho délka ve složeném stavu. Díky tomuto systému vznikne dokonale kompaktní a lehce přenositelný stativ. 

Stativ je vybaven unikátními zámky G-Lock. Tento mechanismus byl kompletně přepracován a nyní dosahuje až o 20 % vyšší tuhosti, navíc urychluje manipulaci. Funkce Gravity Lock pracuje s hmotností, která vertikálně působí na nohy stativu. Čím větší je zatížení, tím pevnější je uzamčení.


Parametry
Modelová řada: Traveler
Materiál: Carbon eXact
Průměr sekcí nohou (mm): 25,3; 21,7; 18,2; 14,7
Počet sekcí nohou: 4
Typ středové tyče: Rychloupínací
Minimální výška (cm): 32
Výška bez středové tyče (cm): 140,5
Úroveň výšky stativu (m): 1,5
Maximální výška s vysunutou středovou tyčí (cm): 163,5
Hmotnost (kg): 1,45
Maximální zatížení (kg): 10
Hlava: GH1382TQD
Rychloupínací systém: QD
Typ rychloupínací destičky: GS5370SD


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!