Fujifilm telekonvertor XF 2x TC WR

 

Fujifilm telekonvertor XF 2x TC WR

Dostupnost: do 2 týdnů
DOPRAVA ZDARMA
11 090 Kč s DPH
9 165 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Výkonný telekonvertor FUJINON XF 1,4X TC WR zvětšuje ohniskovou vzdálenost instalovaného objektivu* až 1,4-krát. I když se po namontování telekonvertoru hodnota clony zvyšuje o jeden krok, jeho dokonale navržená optika skládající se ze 7 členů ve 3 skupinách si zachovává optickou výkonnost prvního objektivu. Díky homogenní konstrukci je telekonvertor nasazený na kompatibilní objektiv odolný vůči povětrnostním podmínkám, prachu a mrazu až do -10 °C. Díky tomu jej můžeme používat bez problémů pod širým nebem společně s tělem fotoaparátu FUJIFILM X-T1 a objektivem XF 50-140 mm F2,8 R LM OIS WR.

Základní vlastnosti

1. Vysoká kvalita optiky zachovává vlastnosti původního objektivu

  • Konstrukce 9 členů v 5 skupinách zachovává vlastnosti původního objektivu.
  • Díky návrhu respektujícímu charakteristiky původního objektivu se dosáhlo skvělého potlačení aberace.
  • Pokud je použit telekonvertor, dochází k změně světelnosti o dvě clonová čísla a fotoaparát zobrazuje a zaznamenává reálné údaje o cloně a ohniskové vzdálenosti.

2. Automatické zaostřování

  • Při použití dvojnásobného telekonvertoru v kombinaci s objektivem XF 50–140 mm f/2,8 R LM OIS WR je plně funkční autofokus s fázovou detekcí.
  • Při použití dvojnásobného telekonvertoru v kombinaci s objektivem XF 100–400 mm f/4,5–5,6 R LM OIS WR je plně funkční autofokus s detekcí kontrastu.
  • Přesné zaostření u nejdelších ohniskových vzdáleností s malou hloubkou ostrosti lze zajistit s pomocí obrazového snímače, a to díky funkci živého náhledu.

3. Optická stabilizace obrazu

  • Optická stabilizace obrazu v těle fotoaparátu není použitím telekonvertoru ovlivněna.

4. Odolnost vůči povětrnostním vlivům a prachu a funkčnost při -10 °C

  • Spojení telekonvertoru s odolnými těly, jako je digitální bezzrcadlovka FUJIFILM X-T1 a X-Pro2, a s objektivy FUJINON XF 50–140 mm f/2,8 R LM OIS WR a FUJINON XF 100–400 mm f/4,5–5,6 R LM OIS WR neovlivňuje odolnost vůči povětrnostním vlivům celé soustavy.

5. Vysoce kvalitní a stylový design

  • Při návrhu vysoce kvalitní kovové konstrukce nového telekonvertoru se uplatnil styl řady Fujifilm X. Při nasazení na kompatibilní objektiv FUJINON působí oba prvky optické soustavy jako jeden objektiv.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!