Fujifilm XF 8-16mm f/2,8 R LM WR

 

Rychlý ultra širokoúhlý zoom objektiv s vysokou světelností f/2,8. Díky vynikající kvalitě obrazu celého snímku, nízké cloně a provedením odolným vůči prachu, vlhkosti a nízkým teplotám je výbornou volbou pro fotografy krajiny či noční oblohy.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
50 790 Kč s DPH
41 975 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Fujifilm XF 8-16mm f/2,8 R LM WR


Ultra širokoúhlý objektiv Fujifilm 8-16mm je díky maximální cloně f/2.8 a provedení odolnému vůči prachu, vlhkosti a nízkým teplotám (až do -10 °C) ideálním pomocníkem profesionálních fotografů, kteří fotí v exteriéru. Objektiv je takto utěsněn na 11 místech. Díky fluorové vrstvě na přední části objektivu je objektiv ještě odolnější.

Díky celkem 20 optickým členům ve 13 skupinách - z toho jsou 4 asférické kontrolující zkreslení a sférické aberace, 3 ED a 3 super ED členy kontrolující boční chromatické aberace - nabízí vysoký výkon při pořizování snímků v celém zoomovém spektru. Zachovává si také maximální ostrost při plné cloně f/2.8.

U širokoúhlých objektivů je běžné zkreslení, objektiv Fujifilm 8-16 obsahuje korekční mechanismus na zakřivení pole v podobě opravného elementu, který se umí přizpůsobit poloze zoomu. Objektiv tak dosáhne maximální ostrosti snímku v jakékoli poloze.

Zadní povrch dvou předních optických členů je potažený Nano-GI vrstvou, která eliminuje nežádoucí odrazy světla způsobené nepřímým světlem. Díky tomu jsou výsledné snímky naprosto čisté.

Lineární motory zaručují tichý a ultra rychlý autofokus.

Na přední části objektivu se nacházejí výčnělky, kvůli nimž byla vyvinuta speciální krytka objektivu.

Bajonet: Fuji X

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!