Fujifilm X-PRO3 DR tělo

 

Vyberte barvu:

Nová vlajková loď CSC digitálních fotoaparátů Fujifilm řady X Series. Mimořádná kvalita, odolnost, skvělá výbava a špičkový optický výkon uspokojí potřeby profesionálů i náročných amatérských fotografů.

Dostupnost: není skladem
DOPRAVA ZDARMA
44 890 Kč s DPH
37 099 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

FUJIFILM X-Pro3 - nová vlajková loď CSC digitálních fotoaparátů řady X Series

Řada X-Pro Series je oblíbena u mnoha profesionálních i amatérských fotografů. Zvláště ji oceňují ti, kteří se věnují dokumentární a reportážní fotografii. Důvodem je, že fotoaparát je vybaven hledáčkem ve stylu klasického dálkoměru, nabízí snadnou přenosnost a ovládací prvky podporující intuitivní ovládání.

Tělo fotoaparátu X-Pro3 je díky použití titanu na vnějších částech vysoce odolné a poměr odolnosti vůči váze přístroje je mimořádný. Fotoaparát bude dostupný ve dvou barevných variantách s přídavkem povrchových výztuží z materiálu DuratectTM, který modelu dodává pevnost a prémiový vzhled.

X-Pro3 využívá využívá 4” senzor X-TransTM CMOS s rozlišením 26,1Mpx a „X-Processor 4“ pro zpracování obrazu, který zajišťuje potřebný výkon a kvalitu obrazu. Zásluhou této kombinace a nového firmwaru funguje automatické ostření pomocí fázové detekce až do světelnosti -6 EV, což se blíží úplné tmě. Nový „pokročilý hybridní hledáček“ využívá organický EL panel s rozlišením 3,69 milionů bodů, má vysokou světelnost a pro fotografy užitečnou pokročilou reprodukci barev, která zlepšuje uživatelský komfort při použití hledáčku. Novinkou je i režim simulace filmu „CLASSIC Neg“, který simuluje barvy filmového negativu, který se běžně používal pro denní fotografování.

Hlavní funkce fotoaparátu:

  • Povrchová úprava DuratectTM a titanový zevnějšek dodávají fotoaparátu eleganci a zvyšují jeho odolnost
  • Senzor X-TransTM CMOS s rozlišením 26,1Mpx a „X-Processor 4“ pro zpracování obrazu, který zajišťuje potřebný výkon a kvalitu obrazu
  • Hybridní elektronický hledáček OLED s rozlišením 3,69 milionů bodů, poskytující pokročilý výkon obrazovky, vysoké rozlišení a svítivost
  • Zadní Memory CD displej o velikosti 1,28“ (= 3,25cm), chráněný tvrzeným sklem
  • Výklopný LCD displej s rozlišením 1,62 milionů s širokým zorným úhlem a vysokým kontrastem
  • Nový režim simulace filmu „CLASSIC Neg“ nabízí rozmanitější škálu barevných tónů
  • Port USB-C (USB3.1 Gen 1) pro rychlý přenos dat i k nabíjení baterie

Zvýšená odolnost: Vnější tělo fotoaparátu je vyrobenu z titanu, který posiluje jeho pevnost a odolnost vůči korozi. Černé provedení kombinuje titan s povrchovou úpravou prémiové kvality, která modelu dodává elegantní vzhled. Fotoaparát je dostupný také v „DR černém“ a „DR stříbrném“ provedení. V tomto případě je povrch zpevněný technologií DuratectTM, který ve zkoušce tvrdosti podle Vickerse dosahuje hodnoty až 1500 Hv, chrání fotoaparát před poškrábáním a současně mu dodává jedinečnou texturu podtrhující vzhled fotoaparátu.

Vnitřní konstrukce těla fotoaparátu je vyrobena ze slitiny hořčíku. Těsnění chránící před povětrnostními vlivy bylo aplikováno na 70 místech tak, aby byl fotoaparát ještě lépe chráněn před působením prachu a vlhkosti. Novinka je provozuschopná až do teplot klesajících k -10 °C, což uživatelům umožňuje fotografovat v exteriéru bez ohledu na vliv počasí.

Vylepšený „pokročilý hybridní hledáček“: Uživatelé mohou střídat optický hledáček, který jim poskytuje stálý náhled na snímaný objekt bez jakékoli časové prodlevy, a elektronickým hledáčkem, díky němuž mohou uživatelé při focení kontrolovat expozici.

Elektronický hledáček využívá organický EL panel s rozlišením 3,69 milionů bodů poskytující pokročilý výkon obrazovky. Organický EL panel dosahuje vysokého kontrastního poměru přes 1:5000 a maximálního jasu 1500 cd/m2, díky čemuž zobrazí i ty nejjemnější detaily ve stínu nebo při nadměrném nasvícení. Současně pokrývá 97 % barevného spektra RGB a umožňuje tak přesnější reprodukci barev.

Maximální výkon snímače a procesoru čtvrté generace: X-Pro3 využívá vylepšený algoritmus, který umožňuje užití automatického ostření při minimální světelnosti -6 EV, což se blíží úplné tmě. Novinkou je funkce HDR snímání, která kombinuje několik snímků vytvořených v jeden okamžik při jiné úrovni expozice tak, aby bylo dosaženo dynamického rozsahu.

Skvělé ovládání napomáhá zachytit ryzí fotografie: Výklopná LCD dotyková obrazovka s rozlišením 1,62 milionů bodů se může vyklápět zhruba do úhlu 180 stupňů, což umožňuje pořizovat fotografie ze strany, ze země nebo s fotoaparátem nad hlavou. Obrazovka nabízí široký zorný úhel a vytváří vysoký kontrast, a současně reprodukci přirozených barev, a tedy čisté a vysoce kvalitní zobrazení.

Zadní Memory CD displej o velikosti 1,28“ (= 3,25cm) je chráněn tvrzeným sklem. Zobrazuje nastavení snímání bez ohledu na to, jestli je fotoaparát zapnutý nebo vypnutý. Obrazovka může být nastavena do režimu „Classic“, který zobrazuje simulaci filmu, vyvážení bílé a další nastavení obrazu připomínající filmové kamery nebo do režimu „Standard“ zobrazujícího rychlost závěrky, citlivost ISO, počet zbývajících snímků a další nastavení obrazu pomocí jednoznačných ikon a čísel.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!