Fujifilm X-PRO2 + XF23mm f/2.0 Graphite edition

Poslední kus za tuto cenu!

Špičkový fotoaparát řady X s vylepšeným 24,3 Mpx X-Trans CMOS III snímačem a pohotovým X-Pro procesorem. Je vybaven pokročilým hybridním hledáčkem, systémem AF s celkem 273 body a 4x rychlejším procesorem než u X-Pro1. Nabídne také vylepšenou kvalitou videa (Full HD 1080p/60p) a vestavěný Wi-Fi modul pro snadné sdílení snímků i ovládání fotoaparátu. Tělo je utěsněno vůči prachu a stříkající vodě.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
56 090 Kč s DPH
46 355 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Fuji rozšiřuje modelovou řadu digitálního fotoaparátu FUJIFILM X-Pro 2 o grafitové provedení, jehož vícevrstvá povrchová úprava zajišťuje unikátní kovový efekt. Tato modifikace bude k dispozici v kombinaci s kompaktním a lehkým výměnným objektivem FUJINON XF 23 mm F2 R WR, který se vyznačuje vysokým rozlišením a rychlým a současně tichým systémem automatického ostření. Tento nový set bude mít premiéru na konci ledna 2017 pod označením FUJIFILM X-Pro2 Graphite Edition.

 

Model X-Pro2 byl představen v březnu 2016 jako vlajková loď řady X. Ta dosahuje mimořádné obrazové kvality díky vlastní technologii zpracování barev společnosti FUJIFILM. Další světově ojedinělý prvek představuje hybridní hledáček zajišťující o


Výhodné sety


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!