Fujifilm Instax Mini 12 Zelený

 

INSTAX mini 12 je nástupcem modelu mini 11, který má mírně upravené křivky a oblouky na těle fotoaparátu, což má za následek hladší a plynulejší linie. Mezi hlavní změny patří funkce "spuštění" fotoaparátu, kdy původní tlačítko nahradil kroužek kolem

Dostupnost: do 1 týdne
Doprava již od 149 Kč
2 090 Kč s DPH
1 727 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis a parametry

Fujifilm Instax Mini 12 –⁠ stylový a zábavný instantní fotoaparát navazuje na předchůdce Mini 11, kterého vylepšuje o několik funkcí. Novinkou je funkce korekce paralaxy, kdy se hledáček fotoaparátu při použití režimu focení zblízka/selfie propojí s objektivem, takže uprostřed záběru je přesně to, co vidíte v hledáčku. Mini 12 se také pyšní automatickým ovládáním blesku, které pomáhá předcházet vybledlým snímkům a usnadňuje fotografování ve slabém osvětlení. Fotografie o velikosti kreditní karty vytiskne fotoaparát během 90 sekund. 

Pořizujte dokonalé selfie fotky

Nový Instax Mini 12 byl zrozen pro tvorbu selfie fotek. Dokonale umístěné zrcátko, režim focení zblízka a automatické ovládaní blesku dělají z Mini 12 opravdového specialistu na focení selfie snímků.

Automatická expozice

Mini 12 je vybaven automatickou expozicí a ovládáním blesku, takže stačí zamířit a vyfotit. Není třeba si dělat starosti s nastavením ani pamatovat na zapnutí blesku –⁠ Mini 12 myslí na vše a usnadní tvorbu dokonalých snímků.

Intuitivní ovládání

Instax Mini 12 je navržen tak, aby udržel krok s tempem vašeho života, ať už vás dobrodružství zavedou kamkoli. Proto je tento fotoaparát vybaven super jednoduchými ovládacími prvky, abyste si jeho obsluhu osvojili hned po vybalení z krabice. Zapíná se otočením objektivu, dalším pootočením vstoupíte do režimu selfie. Na přední straně vedle objektivu je navíc umístěno zrcátko, pomocí nějž lze kontrolovat, jak bude selfie vypadat. Dalším otočením objektivu se zařízení vypíná.

Korekce paralaxy

Nový fotoaparát Instax Mini 12 přichází s funkcí korekce paralexy. Po přepnutí do režimu focení zblízka se nastavitelný hledáček elegantně propojí s objektivem, takže získáte záběr, který vidíte. 

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!