Fomei DRF-14 makroblesk (doprodej)

 

Fomei DRF-14 je kruhový systémový makro blesk se směrným číslem 14 (50mm, ISO 100). Celá sestava se skládá ze dvou částí:

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
2 590 Kč s DPH
2 140 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

  • Záblesková hlava, která se nasazuje do sáněk na vrchní straně fotoaparátu
  • Kruhové zábleskové světlo, které se nasazuje na přední část objektivu (konkrétně do závitu na filtry)

Obě tyto části jsou spojeny kabelem, jehož délka stačí i na delší objektivy. Blesk je napájen 4 AA bateriemi, které se dávají do zábleskové hlavy. Ta se po zasunutí do sáněk fotoaparátu zajistí otočným ozubeným kolečkem, zábleskové světlo se skládá z kruhové trubice obalené osmiúhelníkovým pouzdrem. Toto pouzdro se na filtrový závit objektivu našroubuje pomocí protáčejícího se velkého ozubeného kola na zadní straně zábleskového světla. Závit na zábleskové hlavě má průměr pouze 52mm, ale v balení jsou redukční kroužky o průměrech 55mm, 58mm, 62mm a 67mm. Takže pokud chcete mít Fomei DRF-14 nasazený na objektivu, tak maximální použitelný průměr je 67mm.

Výrobní provedení celého blesku Fomei DRF-14 je plastové (až na pár detailů jako např. kontakty). Působí tak vcelku křehkým a lehkým dojmem.

Makro blesk Fomeii DRF14 nabízí prakticky jedinou uživatelskou funkci, a tou je kompenzace zábleskové síly. Tu lze zvolit pomocí kompe


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!