Deity V.Lav klopový mikrofon

Kvalitní všesměrový klopový mikrofon určený pro použití s digitálními zrcadlovkami, chytrými telefony, notebooky a tablety.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
1 490 Kč s DPH
1 231 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

V.Lav - klopový mikrofon pro všechna zařízení - Žádné další adaptéry!

V.Lav je kvalitní všesměrový mikrofon určený pro použití s digitálními zrcadlovkami, chytrými telefony, notebooky a tablety. Lze jej použít při nahrávání videí, podcastů, rozhovorů a hlasových zpráv - kdykoli je v kompaktní přenosné jednotce vyžadován profesionální kvalifikovaný zvuk.
V.Lav je prvním lavalierem na světě, který je vybaven mikroprocesorem, který přizpůsobuje zástrčku TRRS pro práci s jakýmkoliv konektorem mikrofonu 3,5 mm.
Už nikdy nebudete potřebovat 3,5mm adaptér!

V.Lav je ideální pro mobilní použití s konektorem TRRS 3,5 mm.
S 5metrovým kabelem budete mít dostatek volnosti. Jednoduše jej připněte k oblečení a zapojte do mikrofonu nebo náhlavní soupravy a začněte nahrávat.
Získání profesionálního zvuku nebylo nikdy tak snadné.

Lepší zvuk než kdy jindy.
V.Lav poskytuje jasný a přirozený zvuk. Díky použití všesměrové kondenzátorové mikrofonní kapsle snímá V.Lav Mobile zvuk stejně ze všech směrů. Navíc, jeho plochá, nezkreslená frekvenční odezva je optimalizována pro sluchové vnímání - tak, jak zvuky zněly v reálném světě.

Dlouhá životnost baterie.
V.Lav používá dvě baterie LR44. Baterie a mikroprocesorový čip jsou uzavřeny v CNC hliníkovém pouzdře. Napájení baterie se používá pouze tehdy, když V.Lav určuje, jak se přizpůsobit vstupu mikrofonu, do kterého jste jej připojili. Poté, co se V.Lav přizpůsobí vašemu přístroji, použije pro mikrofonní kapsli napájení z přístroje.

Vše v jednom.
Model V.Lav dodává čistý hands-free zvuk a je dodáván se všemi doplňky, které budete kdy potřebovat, včetně protivětrné ochrany.
Uspořádání kabelů umožňuje čisté vedení kabelů a robustní pouzdro na přenášení je ideální pro přenášení a ochranu celého setu.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!