Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT (Ver.2)

 

Nová modernizovaná verze vysílače ST-E3-RT. Upravený vysílač podporuje funce nejnovějších blesků a dává profesionálním fotografům větší tvůrčí svobodu ve studiu i v plenéru.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
6 790 Kč s DPH
5 612 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ST-E3-RT(Ver.2) – modernizovaná verze vysílače ST-E3-RT.

Upravený vysílač umožňuje synchronizované odpalování blesků Speedlite na vzdálenost až 30 m a dává profesionálním fotografům větší tvůrčí svobodu ve studiu i v plenéru. Podporuje nejdůležitější funkce nedávno představeného blesku Speedlite EL-1 a nabízí také nové možnosti při použití s dříve uvedenými blesky RT řady Speedlite – včetně bezdrátové (radiem řízené) synchronizace na druhou lamelu.

Mezi další nové funkce vysílače ST-E3-RT(Ver.2) patří podpora mikro záblesku s nízkým výkonem 1/8192 u blesku Speedlite EL-1 nebo novou paměť nastavení blesku (FE Memory) pro fotografy, kteří užívají manuální režim.

Vysoká kvalita, flexibilita při práci

Prostřednictvím bezdrátového radiové ovládání a synchronizace na druhou lamelu odpaluje vysílač ST-E3-RT(Ver.2) blesk na konci dlouhé expozice. Pomáhá tak dosáhnout přirozeného dojmu při fotografování objektů v pohybu. Vysílač ST-E3-RT(Ver.2) tuto funkci nově nabízí v bezdrátové podobě, čímž uživatelům poskytuje větší flexibilitu v různých fotografických situacích.

Při fotografování s otevřenou clonou, případně s vysokou citlivostí, se často stává, že blesk fotografovaný objekt a scénu přesvítí. To fotografa nutí změnit nastavení nebo uspořádání scény. Tím se však ztrácí zamýšlený efekt. Ve spojení s bleskem Speedlite EL-1 dokáže vysílač odpálit mikro záblesk s 1/8192 výkonu a jemně tak scénu přisvětlit bez narušení atmosféry a přesvícení původního osvětlení. Tato funkce je ideální pro módní a portrétní fotografy, kteří chtějí zachytit scénu s přirozenou atmosférou.

ST-E3-RT(Ver.2) staví na flexibilních schopnostech původního modelu vysílače. Podporuje paměť nastavení blesku (FE Memory), díky níž je možné rychleji a pohodlněji hodnoty ručně upravovat. Nyní není nutné testovat nastavení na řadě zkušebních snímků, ale pořídit první snímek s hodnotami automaticky nastavenými podle měření objektivem v režimu E-TTL. Následně může uživatel přepnout blesky do ručního režimu a provést úpravy nastavení podle potřeby, přičemž původní nastavení E-TTL zůstává uloženo.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!