Canon RF 85mm f/2 MACRO IS STM

Letní CASHBACK CANON 1200kč platí do 31.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Lehký a kompaktní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 85mm, určený pro bezzrcadlovky Canon s bajonetem RF. Pozvedněte své portréty na vyšší úroveň. K dispozici je také makro zaostřování zblízka a stabilizátor obrazu.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
16 490 Kč s DPH
13 628 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM

Zachyťte skutečnou náladu objektu pomocí objektivu, který k zachycení lichotivých portrétů používá jemnou perspektivu typickou pro teleobjektiv. K dispozici je také makro zaostřování zblízka a stabilizátor obrazu s rozsahem 5 EV pro vynikající všestrannost.

Více než jen úchvatné portréty
Pozvedněte své portréty na vyšší úroveň díky lehkému a kompaktnímu objektivu typu RF s pevnou ohniskovou vzdáleností, který lichotí fotografovaným objektům a vás inspiruje k objevování krásných detailů – a nejen těch.

Dejte své tvůrčí vizi nový rozměr*Perfektní objektiv pro portréty
Díky ohniskové vzdálenosti 85 mm je tento objektiv ideální pro snímání elegantních portrétů, jelikož při vysoké světelnosti f/2 vytváří nádherné snímky s měkkým pozadím.

*Vynikající výsledky v každé situaci
Bajonet RF vám poskytne neuvěřitelný výkon a zajistí snímky s ohromující úrovní detailů. Vestavěný profil DLO se navíc stará o optimalizaci objektivu a fotoaparátu.

*Detaily na dosah
Zaostřete až na vzdálenost 35 cm a 0,5x makro, objevte jemné detaily a zachyťte snímky s vynikající ostrostí až k okrajům díky maximálnímu zaclonění f/29.

Rychlý, šikovný a tichý
Motor STM umožňuje plynulé a tiché automatické zaostřování, zatímco ovládací kroužek objektivu nabízí praktické ovládání nastavení. Díky cloně s devíti lamelami vytvoříte jemně rozostřené oblasti.

Lehký a s kapesními rozměry
Objektiv váží pouhých 500 g, je nenápadný a kompaktní a díky rozměrům pouhých 78 × 90,5 mm je navíc snadné si ho vzít s sebou, a získat tak další kreativní možnosti.

Obsah balení:

  • Objektiv RF 85mm f/2 MACRO IS STM
  • Krytka objektivu přední
  • Krytka objektivu zadní
  • Sada uživatelské příručky

Bajonet: Canon RF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 85
Světelnost (f/): 2
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): NE
Sluneční clona (typ): ET-77
Délka (mm): 90.5
Hmotnost (g): 500

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!