Canon RF 50mm f/1,2L USM

Letní CASHBACK CANON 3700kč platí do 31.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Objektiv RF 50mm f/1.2L USM přináší nový druh optického výkonu plnoformátového fotografování. Špičková světelnost větelnost f/1.2 umožní fotografům i filmařům pořizovat snímky a záznamy s neobyčejně nízkou hloubkou ostrosti. Objektiv nabízí vynikající ostrost, mimořádné možnosti kreativity a vynikající výsledky při slabém osvětlení.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
63 390 Kč s DPH
52 388 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon RF 50mm f/1.2L USM je nový profesionální objektiv určený pro full frame fotoaparáty EOS R. Špičková světelnost větelnost f/1.2 umožní fotografům i filmařům pořizovat snímky a záznamy s neobyčejně nízkou hloubkou ostrosti. Objektiv nabízí vynikající ostrost, mimořádné možnosti kreativity a vynikající výsledky při slabém osvětlení.

Hlavní vlastnosti RF 50mm f/1.2L USM:

  • Mimořádné zobrazení detailů, vysoká ostrost, ohromující hloubka ostrosti a pozoruhodný výkon
    v prostorách s nízkým množstvím světla
  • Rychlý a precizní optický výkon
  • Vysoká kvalita obrazu a odolnost přístroje díky vlastnostem legendární modelové řady L
  • Stvořen pro profesionály pro každodenní používání

Výborná čistota a ostrost zajistí, že uvidíte mnohem více detailů i na okrajích rámečku. Vynikající světelnost mu zajišťuje perfektní vyzdvihnutí objektu na rozostřeném pozadí, díky čemuž je vhodný také pro portrétní fotografii. Díky velkému odclonění lze používat vysokou rychlost závěrky i ve špatných světelných podmínkách.

Má mimořádně rychlé zaostřování USM, které je výbavou spíše u teleobjektivů Canon. Kroužkový systém pohybuje velkými skleněnými prvky uvnitř objektivu s naprostou lehkostí. AF je tak rychlý a přesný i v případě, že fotografujete pohybující se objekty. Pomocí nastavitelného ovládacího kroužku můžete okamžitě měnit nastavení fotoaparátu a manuálně ho ovládat s lepší kontrolou.

Objektiv je utěsněný proti prachu a vlhkosti a můžete ho tak použít do jakýchkoli podmínek. 

Bajonet: Canon RF

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!