Canon PowerShot G5 X Mark II

 

Pokročilý kompaktní fotoaparát, který v sobě kombinuje výkon a přenosnost Pyšní se špičkovým objektivem s 5× zoomem, se kterým dosáhnete skvělých výsledků. 20,1megapixelový snímač CMOS typu 1.0 vytváří mimořádně kvalitní obraz pro fotografie a videa v rozlišení 4K.

Dostupnost: do 2 týdnů
DOPRAVA ZDARMA
21 790 Kč s DPH
18 008 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon PowerShot G5 X Mark II

Tento pokročilý kompaktní fotoaparát, který v sobě kombinuje výkon a přenosnost, se pyšní špičkovým objektivem s 5× zoomem, se kterým dosáhnete skvělých výsledků. Díky výsuvnému elektronickému hledáčku a designu inspirovanému řadou EOS je s tímto kreativním nástrojem radost pracovat. 20,1megapixelový snímač CMOS typu 1.0 vytváří mimořádně kvalitní obraz pro fotografie a videa v rozlišení 4K.

Výkon a přenosnost

Užijte si úžasnou kvalitu obrazu, o kterou se starají 20,1MP snímač typu 1.0 s vrstvenou strukturou a procesor DIGIC 8. Výsledkem jsou neuvěřitelné barvy a preciznost.

Prvotřídní optika

Tento mimořádný objektiv s 5× zoomem, vyvinutý s využitím rozsáhlých odborných znalostí společnosti Canon v oblasti optiky, poskytuje dokonale ostré výsledky a může se pochlubit vysokou světelností f/1,8–2,8, která je ideální pro fotografování za slabého osvětlení.

Rychle reagující a intuitivní

Od okamžiku, kdy fotoaparát POWERSHOT G5 X MARK II uchopíte, pracuje rychle a působí povědomě díky rychlému automatickému zaostřování, rychlému kontinuálnímu snímání a konstrukci inspirované našimi fotoaparáty řady EOS. Ke snímání můžete použít buď naklápěcí obrazovku, nebo výsuvný elektronický hledáček.

Skvělý také pro nahrávání videí

Zásluhou záznamů v rozlišení 4K a snímkových frekvencí až 120 sn./s v režimu Full HD je snadné prokázat tvůrčí schopnosti při pořizování videí, podobně jako u fotografií.

Chytré sdílení

Po propojení s mobilním zařízením* můžete fotografovat na dálku a upravovat či sdílet fotografie, zatímco jste na cestách. Fotoaparát POWERSHOT G5 X MARK II udržuje nepřetržité spojení pomocí technologie Bluetooth®** a přenáší soubory přes síť Wi-Fi.

Klíčové funkce a vlastnosti:

  • nový objektiv f/1,8-2,8 s 5x zoomem
  • nový vrstvený snímač 20,1 MP typu 1.0“
  • procesor DIGIC 8
  • výsuvný elektronický hledáček
  • video 4K (bez ořezu)
  • video Full HD 120 sn./s
  • 20 sn./s v režimu průběžného snímání a 30 sn./s v režimu RAW Burst
  • připojení Wi-Fi a Bluetooth®
  • rozměry a hmotnost do kapsy u bundy

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!