Canon EOS R5 tělo

Letní CASHBACK CANON 5000kč platí do 31.7.2024 nebo do vyprodání zásob !
PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA O ROK na vybrané produkty CANON !

Profesionální bezzrcadlovka systému EOS R s full frame snímačem. Nabízí bezkonkurenční rychlost, vysoké rozlišení, 8K video a špičkovou stabilizaci obrazu. Fotografům a filmařům dává prostor posouvat tvůrčí hranice a zachytit akci lépe než kdy dříve.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
84 990 Kč s DPH
70 240 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon EOS R5

Profesionální full frame bezzrcadlovka založená na revolučním systému EOS R. Tento špičkový fotoaparát nabízí bezkonkurenční rychlost, vysoké rozlišení, 8K video a špičkovou stabilizaci obrazu. Fotografům a filmařům dává prostor posouvat tvůrčí hranice a zachytit akci lépe než kdy dříve.

Rychlé snímání s dokonalou kvalitou obrazu

EOS R5 představuje výrazný výkonnostní skok s rychlostí 12 snímků za sekundu při použití mechanické závěrky a 20 snímků za sekundu s elektronickou závěrkou. Spojení vysoké rychlosti a rozlišení znamená nový standard, díky němuž se bezzrcadlový systém stává ideální volbou pro každého, od svatebních fotografů po fotografy živé přírody. 

Nový přírůstek do rodiny EOS R vyniká také mimořádně účinnou technologií stabilizace obrazu a bleskurychlou elektronickou komunikací mezi objektivem a tělem fotoaparátu. EOS R5 přebírá špičkové technologie vyvinuté pro tuto řadu a posouvá je na novou úroveň. Nově vyvinutý systém mechanické stabilizace obrazu v těle přístroje spolupracuje s optickou stabilizací v objektivu a eliminuje chvění obrazu u statických snímků i videa v každé situaci.

Video, které nezestárne

EOS R5 je ideální přístroj pro ty, kdo chtějí svými snímky a videonahrávkami vyniknout nad ostatními. Umožňuje záznam videa o rozlišení 8K v kinematografické kvalitě v širokém spektru filmových situací. Přístroj nabízí čtyřnásobné rozlišení oproti dnešnímu standardu 4K. To umožňuje tvůrcům točit video v plném rozlišení 8K a podle potřeby ořezávat výstup na 4K.

Široké možnosti komunikace v terénu

Dodávání obrazového obsahu je dnes stejně důležité jako jeho pořizování. EOS R5 podporuje automatický přenos obrazových souborů z fotoaparátu do cloudové platformy image.canon. Tento automatický přesun uživatelům usnadňuje okamžité zobrazení pořízeného materiálu na jiných zařízeních i v terénu. EOS R5 je navíc vybavený dvěma sloty na paměťové karty.

Rozlišení fotografií: 8192 x 5464
Typ závěrky: Mechanická, Elektronická
Obrazový procesor: DIGIC X
Baterie: LP-E6NH
Formát snímků: RAW / JPEG
Počet fotografií za vteřinu: 12
Snímková frekvence video (FPS): 8K - 30 FPS; 4K - 120 FPS
Záznam videa: 8K (7680x4320)
Nejrychlejší čas závěrky: 1/8000
Stabilizace obrazu: ANO
Slot paměťové karty: 1x CFexpress Typ B + 1x SD UHS-II
Rozlišení LCD: 5760000
Max. citlivost ISO: 204800
Min. citlivost ISO: 50
Druh snímače: CMOS
Zaostřovací body: 3975
Velikost snímače: Full Frame (24x36mm)
Rozlišení (Mpx): 45
Bajonet: Canon RF
Hmotnost (g): 738

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!