Canon EOS M6 Mark II + EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM + hledáček EVF

 

Rychlá a výkoná bezzrcadlovka Canon, vybavená nejmodernějšími technologiemi,, která vám umožní pořizovat skvělé snímky a videa v rozlišení 4K a pak je snadno sdílet. Tento kompaktní a lehký fotoaparát si můžete vzít prakticky kamkoliv a snadno dokumentovat svůj život a prozkoumávat každodenní kreativní okamžiky. Set s objektivem 15-45mm IS STM a elektronickým hledáčkem.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon EOS M6 Mark II
Dokonalý fotoaparát pro vytváření obsahu. Fotoaparát Canon EOS M6 Mark II je vybaven technologií, která vám umožní kdekoli pořizovat skvělé snímky a videa z vašeho života v rozlišení 4K a pak je snadno sdílet

Set obsahuje: Canon EOS M6 + objektiv 15-45mm f/3,5-6,3 IS STM + elektronický hledáček EVF-DC2

Vyfoťte, co vidíte
Zachyťte včas prchavé okamžiky pomocí fotoaparátu, který dokáže rychle reagovat, zaostřovat a fotografovat rychlostí až 14 sn./s. Přenosné provedení fotoaparátu EOS M6 Mark II vám jej umožní vzít prakticky kamkoli, takže se jedná o dokonalý fotografický nástroj, se kterým můžete dokumentovat svůj život a prozkoumávat každodenní kreativní okamžiky.

Zachyťte i ty nejprchavější okamžiky
Život se žene kupředu, ať už fotografujete na ulici, nebo pořizujete kreativní fotografie na cestách. Zachyťte všechny okamžiky rychlostí až 14 sn./s, nebo pomocí kontinuálního snímání rychlostí 30 sn./s ve formátu RAW, s plným automatickým zaostřováním, které zajistí ostrost pohybujících se objektů.

Vynikající kvalita snímků ve dne i v noci
Skvělé snímky s rozlišením 32,5 megapixelů plné detailů a atmosféry nyní pořídíte i za slabého osvětlení díky maximální citlivosti ISO 25600. Můžete ořezávat, zpracovávat a měnit velikost bez ztráty kvality

Působivé video, které vypráví příběh…
Pořizujte videozáznamy s maximální jistotou a kreativitou jako u fotografií. Fotoaparát EOS M6 Mark II dokáže zachytit video v rozlišení 4K rychlostí až 30p a vytvořit záznam v rozlišení Full HD s rychlostí snímání až 120p. Časosběrné video v rozlišení 4K odhaluje jemné detaily pohybu ve zcela jiném časovém měřítku.

Pracujte podle sebe
Zvolte kompozici z libovolného úhlu pomocí výklopné dotykové obrazovky nebo se pusťte do snímání se skvělým odnímatelným elektronickým hledáčkem, který usnadňuje fotografování za jasného světla. Mnoho ovládacích prvků fotoaparátu EOS M6 Mark II lze také přizpůsobit – je to jako mít fotoaparát, který byl navržen přímo pro vás.

Fotoaparáty pro vlogging od Canonu
Kdo vás sleduje? Rozšiřte své publikum pomocí skvělého obsahu vytvořeného fotoaparátem Canon – ideálním společníkem pro všechny vlogery.

Váš stálý kreativní společník
Díky odnímatelnému hledáčku a hmotnosti pouhých 408 g včetně baterie a paměťové karty je fotoaparát EOS M6 Mark II dostatečně přenosný na to, aby se vešel do kapsy nebo tašky, a vy si ho tak můžete vzít kamkoliv, aby byl vždy po ruce, když vás přepadne inspirace. Vyzkoušejte ho s kompaktním objektivem s pevnou ohniskovou vzdáleností, jako je EF-M 22mm f/2 STM nebo 32mm f/1,4 STM, pro klasický reportážní prožitek.

Propojeno s vaším online životem
Fotoaparát EOS M6 Mark II je navržen tak, aby spolupracoval s vaším chytrým zařízením, a to díky neustále aktivnímu připojení Bluetooth a vestavěné Wi-Fi. Sdílejte snímky a filmy pomocí aplikace Canon Camera Connect a automaticky synchronizujte snímky do telefonu nebo tabletu. Zařízení lze použít i pro dálkové snímání.

Obsah balení:

 • tělo EOS M6 Mark II
 • objektiv EF-M 15-45mm f/3,5-6,3 IS STM
 • elektronický hledáček EVF-DC2
 • přední krytka fotoaparátu R-F-4
 • řemínek EM-200DB
 • napájecí akumulátor LP-E17 (s krytem baterie)
 • nabíječka baterií LC-E17E
 • napájecí kabel
 • sada uživatelské příručky


Výhodné sety

 • Canon EOS M50 Mark II Premium Live Stream Kit

  výhodný set

  EOS M50 Mark II BK M15-45 S.Nový všestranný bezzrcadlový fotoaparát nabízí chytré funkce a špičkovou obrazovou kvalitu, jakou dnešní tvůrci audiovizuálního obsahu požadují. Otočný displej a pohotový elektronický hledáček (EVF) umožňují komponovat záběr v každé situaci – před kamerou i za kamerou.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!