Canon EOS 90D + 18-135mm IS USM

 

Nová rychlá digitální zrcadlovka, určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat své schopnosti. Rychlý a spolehlivý přístroj typu DSLR s tradičním robustním tělem, vynikající pro sportovní a přírodní fotografii. Tato zrcadlovka je vyvena nejnovějšími technologiemi a pokročilými funkcemi pro skvělé snímky i video ve vysokém rozlišení 4K.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
40 990 Kč s DPH
33 876 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon EOS 90D
Plně vybavená digitální zrcadlovka, která vás přiblíží akci a umožní vám rychleji snímat a zachytit vynikající snímky. Je vybavena nejnovějším procesorem Canon DIGIC 8, který zajišťuje rychlé zpracování obrazu a bleskovou odezvu a nabízí nejnovější funkce v oblasti fotografie a videa. Výkonný zaostřovací systém, pokročilé funce, intuitivní ovládání a skvělá ergonomie těla dělají z této zrcadlovky ideální nástroj pro pokročilé amatéry i náročné fotografické nadšence.

Vysoký výkon digitální zrcadlovky vás vezme blíž...
Dokonalá rovnováha mezi rychlostí, kvalitou obrazu a přenosností. Ideální pro přiblížení se k přírodě a zachycení rychlých sportů.

Ideální pro snímání sportů a divoké přírody
Fotoaparát EOS 90D je vystavěn na 32,5MP snímači APS-C, který objektivu poskytuje 1,6× větší přiblížení, než jaké nabízí plnoformátový fotoaparát. Skvěle se hodí, když potřebujete být uprostřed dění.

Důležité technické údaje:

 • Rychlé kontinuální snímání - zachyťte akci rychlostí až 10 sn./s
 • 32,5MP snímač CMOS APS-C pro vynikající detaily
 • Inteligentní optický hledáček
 • 45 křížových AF bodů s multiovladačem, rychlé a přesné zaostřování i za slabého osvětlení
 • Technologie zaostřování s inteligentním sledováním a rozpoznáváním (iTR) - přesné zaostření i u rychle se pohybujících objektů
 • Video v rozlišení 4K a systém Dual Pixel CMOS AF
 • Maximální citlivost ISO 25600, fotografování z ruky i za slabého osvětlení
 • Funkce Wi-Fi a Bluetooth pro sdílení snímků nebo dálkové ovládání fotoaparátu pomocí chytrého telefonu nebo tabletu
 • Výklopný otočný dotykový displej

Získejte jasnější pohled
EOS 90D má jasný optický hledáček s přibližně 100% pokrytím, který vám umožní sledovat probíhající akci a usnadňuje sledování rychle se pohybujících objektů, například letících ptáků. Inteligentní přizpůsobitelný displej zobrazuje klíčové informace o snímku, takže vždy, i ve vyhrocených situacích, budete vědět, co se děje.

Otočná dotyková obrazovka fotoaparátu EOS 90D umožňuje pohodlné snímání z různých úhlů. Jediným klepnutím můžete zaostřit a pořídit snímek, což z fotografování dělá velmi intuitivní činnost.

Rychlý jako blesk, ostrý jako jehla
Dokonce i nejrychlejší objekty jsou sledovány a zachycovány dokonale ostré díky pokročilému systému automatického zaostřování. 45 křížových AF bodů pracuje se snímačem expozice barevných složek RGB + infračerveného světla s rozlišením 220 000 pixelů, který zajišťuje vynikající citlivost za slabého osvětlení i rozpoznání objektu.

Propojeno s vaším digitálním životem
Vestavěné rozhraní Bluetooth a Wi-Fi dodávají vaší kreativitě další rozměr. Fotoaparát EOS 90D spolupracuje s chytrými zařízeními, na kterých je spuštěna aplikace Canon Camera Connect. Usnadňuje tak sdílení snímků prostřednictvím zpráv a sociálních médií. Fotoaparát také můžete ovládat na dálku a získat tak alternativní perspektivu.

Dejte průchod filmovému režisérovi, který ve vás dříme
Fotoaparát EOS 90D je skvělý nástroj pro vytváření filmů, který umožňuje pořizovat snímky s rozlišením až 4K. V režimu Full HD pak můžete snímat rychlostí až 120p. Jedinečný systém zaostřování Dual Pixel CMOS AF zajišťuje ostrý a kvalitní obraz jako v kině. Připojením mikrofonu a sluchátek zachytíte zvukovou stopu, která bude stejně kvalitní jako obraz.

Obsah balení:

 • tělo fotoaparátu EOS 90D
 • Oční mušle Ef
 • Krytka bajonetu R-F-3
 • Popruh na krk EW-EOS 90D
 • Napájecí akumulátor LP-E6N
 • Nabíječka akumulátoru LC-E6E
 • Napájecí kabel
 • Sada uživatelské příručky

 


Výhodné sety

 • Canon EOS 90D tělo

  výhodný set

  Nová rychlá digitální zrcadlovka, určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat své schopnosti. Rychlý a spolehlivý přístroj typu DSLR s tradičním robustním tělem, vynikající pro sportovní a přírodní fotografii. Tato zrcadlovka je vyvena nejnovějšími technologiemi a pokročilými funkcemi pro skvělé snímky i video ve vysokém rozlišení 4K.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!