Canon EOS 250D tělo

 

Nejlehčí digitální zrcadlovka na světě s APS-C snímačem, vybavená výklopným LCD displejem, klasickým ovládáním a špičkovými technologiemi. Umožňuje jednoduše pořizovat skvěle vypadající fotografie a filmy v rozlišení 4K a dokáže intuitivně komunikovat s chytrými zařízeními.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
15 790 Kč s DPH
13 050 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Malé rozměry a bohatá funkční výbava - přichází nejlehčí digitální zrcadlovka s otočným displejem Canon EOS 250D

Rodině, které nevyhovuje kvalita a možnosti fotografování mobilními telefony nebo není spokojená se svým stávajícím fotografickým vybavením, nabízí malý, lehký a špičkovými technologiemi vybavený EOS 250D snadný vstup do světa přístrojů s výměnnými objektivy.

Canon EOS 250D disponuje intuitivním ovládáním pro každého, velkým snímačem CMOS formátu APS-C o rozlišení 24,1 milionu bodů s technologii dual-pixel, podporou videa v rozlišení 4K, velmi rychlým a citlivým automatickým ostřením a vynikajícími možnostmi propojení s chytrými zařízeními. Nejnovější procesor společnosti Canon DIGIC 8 zajišťuje řadu funkcí, jako je záznam videa ve 4K, časosběrné video 4K nebo extrakce jednotlivých snímků ze 4K videa.

Díky jednoduchému ovládání a lehkému kompaktnímu tělu nabízí EOS 250D všem členům rodiny možnost užít si dokumentování životních událostí – kdykoli a kdekoli. Uživatelské prostředí, které fotografa od okamžiku zapnutí navádí pomocí rad a tipů, maximálně usnadňuje ovládání a zajišťuje, aby skutečně každý mohl využít všechny možnosti přístroje. Funkce Creative Assist nabízí sadu efektů, filtrů a nástrojů pro úpravu barev, které lze na snímek aplikovat při komponování záběru i po vyfotografování. 

Obrazový procesor Canon DIGIC 8 zlepšuje přesnost ostření v živém náhledu a ostření na oči. Podporuje funkce jako automatická optimalizace osvětlení scény, digitální korekce optických vad objektivů nebo priorita jasů, díky nimž je možné pořizovat ostré snímky ve vysokém rozlišení, které lze sdílet bez dalších úprav přímo z fotoaparátu. Snímač s rozlišením 24,1 poskytuje dobré výsledky i za zhoršených světelných podmínek a umožňuje dosáhnout nízké hloubky ostrosti s nádherným bokehem na vzácných rodinných portrétech.

EOS 250D je fotoaparát pro každou příležitost. Jeho intuitivní výklopný a otočný dotykový displej umožňuje pohodlně fotografovat z nejrůznějších úhlů - pořizování rodinných autoportrétů bude zábava a natáčení videoblogů hračka. Technologie automatického ostření Dual Pixel CMOS AF zajistí dokonale ostré snímky při fotografování a natáčení videa s náhledem na dotykové obrazovce. EOS 250D nabízí tradiční způsob fotografování s optickým hledáčkem a citlivým devítibodovým automatickým ostřením. Díky tomu fotograf při komponování záběru vidí scénu stejně dobře jako prostým okem.

Jakmile jsou fotografie a videa připravená ke sdílení, EOS 250D se jednoduše bezdrátově spojí s chytrým zařízením přes Bluetooth® nebo Wi-Fi prostřednictvím bezplatné aplikace Canon Camera Connect pro systémy iOS a Android. Pomocí aplikace lze snímky a videa stáhnout do mobilního zařízení, prohlížet a publikovat na sociálních sítích nebo sdílet s přáteli a rodinou.

Aplikace Canon Camera Connect pro chytrá zařízení navíc slouží jako dálková spoušť ideální pro pořizování rodinných a jiných skupinových fotografií nebo autoportrétů s volnýma rukama. Fotografie lze okamžitě zaslat do připojeného chytrého zařízení pomocí funkce automatického přenosu snímků a mít jistotu, že je jedinečná vzpomínka bezpečně zazálohovaná.

Canon EOS 250D / klíčové vlastnosti:

 • snímač APS-C 24,1 megapixelů a procesor DIGIC 8
  • Pro špičkovou obrazovou kvalitu i za zhoršených světelných podmínek
 • Optický hledáček
  • Uvidíte věci takové, jaké ve skutečnosti jsou – jasně, zřetelně a v reálném čase a kontrastu
 • Video 4K
  • Neuvěřitelné rozlišení
 • Automatické ostření pomocí technologie Dual Pixel CMOS
  • V režimu živého náhledu je ostření u statických snímků rychlé a u videa plynulé
 • Otočný a výklopný dotykový displej
  • Fotografujte z libovolného úhlu a ovládejte aparát známými gesty na dotykové obrazovce
 • Návodné uživatelské rozhraní pomáhá zvládnout ovládání
  • Uživatelsky přívětivé rozhraní s nápovědou vám pomůže naučit se pořizovat snímky podle vašich představ
 • Bluetooth®*** a Wi-Fi
  • Neustálé spojení mezi fotoaparátem a chytrým zařízením umožňuje snadné, automatické sdílení
 • Kreativní asistent


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!