Canon EF 70-200mm f/4 L IS II USM

 

Vysoce výkonný teleobjektiv se zoomem, který zajišťuje profesionální výkon díky stabilizaci obrazu s rozsahem 5 EV a rychlému zaostřování USM. Objektiv je díky velmi kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti ideální pro použití na cestách.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
37 990 Kč s DPH
31 397 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon EF 70-200mm f/4L IS II USM: vysoká odolnost a váha jen 780 gramů

Přednosti objektivu EF 70-200mm f/4L IS II USM:

  • Univerzální rozsah ohniskových vzdáleností 70 až 200 mm
  • Konstantní světelnost f/4
  • Zaostřování využívající kroužkový ultrazvukový motor USM
  • Stabilizace obrazu 5 EV
  • Snadná manipulace a hmotnost pouhých 780 g

Nový EF 70-200mm f/4L IS II USM staví na kvalitě svého předchůdce a může se pochlubit vysokou odolností i ergonomickým designem. Díky hmotnosti jen 780 gramů lze tento objektiv pohodlně využívat i na cestách.

Nechybí fluorová povrchová úprava optických prvků pro větší odolnost vůči vodě ani povrchová úprava Super Spectra eliminující odlesky i závoj. Fluoritové členy navíc korigují chromatickou aberaci a zajišťují vysoké rozlišení i kontrast. Fotografové díky tomu nemusí věnovat tolik času postprodukčním úpravám.

Objektiv EF 70-200mm f/4L IS II USM má v celém rozsahu ohniskových vzdáleností konstantní světelnost f/4 a hodí se tak na focení v široké škále světelných podmínek. Díky kruhové cloně s devíti lamelami mohou snímky obsahovat atraktivní bokeh a pomocí rozostřeného pozadí lze efektně zdůraznit hlavní objekt záběru.

Uživatelé určitě ocení i nový stabilizátor obrazu, který je založený na technologii stabilizace použité u objektivu Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM. Může tak nabídnout dokonce účinnější – až 5 EV – oproti třem, které byly k dispozici u předchozího modelu. Nový objektiv je proto ideální i k focení během pohybu fotografa nebo pořizování reportáže v zahuštěném prostoru, například na filmových premiérách či svatbách.

Dokonalejší, rychlejší i přesnější je také automatické zaostřování. Canon EF 70-200mm f/4L IS II USM se spoléhá na kombinaci kroužkového ultrazvukového motoru USM a třetí generace systému EF, který využívá nový výkonný řídící procesor a obsahuje zcela přepracovaný firmware.

Automatické zaostřování je dostatečně tiché, umožňuje ruční doladění a poradí si i s objekty vzdálenými pouhý jeden metr. Díky těmto vlastnostem EF 70-200mm f/4L IS II USM vyniká například i při portrétní fotografii.

Bajonet: Canon EF

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!