Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM

 

Nejnovější verze zoomového teleobjektivu 70-200mm s vysokou světelností f/2,8. Tento profesionální teleobjektiv je navržen pro použití s nejvýkonějšími digitálními zrcadlovkami. Nejnovější technologie poskytují rychlost, flexibilitu a vysoký optický výkon. Kvalitní konstrukce a utěsnění proti vlhkosti a prachu zaručí bezproblémové používání i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
53 790 Kč s DPH
44 455 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nejnovější model teleobjektivu 70-200mm se může pochlubit kruhovou clonou s osmi lamelami, konstantní světelností f/2,8, stabilizací obrazu 3,5 EV nebo tichým automatickým zaostřováním s kroužkovým ultrazvukovým motorem USM. Nechybí ani možnost ručního doladění, zvýšená odolnost proti vlhkosti a prachu nebo fluorová povrchová úprava umožňující snadné čištění. Novinka tak uspěje i v těch nejnáročnějších povětrnostních a světelných podmínkách. 

Fluoritový člen potlačuje v maximální možné míře chromatické vady objektivu a pět nízko disperzních UD členů napomáhá dosáhnout vynikající kvality obrazu, vysokého kontrastu a přirozené reprodukce barev v celém rozsahu zoomu.

Předností objektivu je nejen v technologiích skrytých za zkratkami začleněnými v názvu, ale takřka v celém objektivu. Díky vysoké světelnosti a stabilizaci obrazu je možné dosáhnout ostrých snímků téměř v jakékoli světelné situaci. Minimální hloubka ostrosti dodá portrétním snímkům na plastičnosti a rychlý ultrazvukový USM motor nedá zaměřenému cíli možnost úniku mimo oblast zaostření. Nejkratší vzdálenost zaostření je 1,2 m, díky čemuž se fotograf dostává blíže k centru dění.

Ohniskové vzdálenosti v rozmezí 70-200 mm (112-320 mm ekv. 135) jsou vhodné pro celou škálu fotografických motivů, včetně krajinných detailů, portrétů i sport. Díky světelnosti F2,8 lze snadno dosáhnout ostrých snímků i při nižší intenzitě osvětlení, či získat malou hloubku ostrosti, která eliminuje rušivé pozadí. Maximální clonové číslo je f/32. V optické soustavě skládající se z 23 členů v 19 skupinách jsou zahrnuty členy, které zabraňují vzniku optických vad, mezi něž mimo jiné patří i chromatická aberace. Kruhová clona má 8 lamel.

Rozměry a hmotnost
Průměr filtru: 77 mm
Rozměry: 88,8mm × 199mm
Hmotnost: 1490g

Obsah balení:

- objektiv

- přední a zadní krytka

- sluneční clona ET-87

- pouzdro na objektiv LZ1326

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!