Canon EF 24-105mm f/4L IS II USM

 

Vylepšená verze objektivu 24-105mm s novým výkonným stabilizátorem obrazu. Objektiv se může pochlubit novou optickou konstrukcí, pokročilými antireflexními vrstvami a zvýšnou odolností vůči nárazům a vibracím.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
35 990 Kč s DPH
29 744 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Objektiv poskytuje profesionální kvalitu obrazu od širokoúhlého záběru, přes standardní ohniskovou vzdálenost, až po teleobjektiv. Flexibilní rozsah zvládne široké spektrum témat, aniž by bylo nutné měnit objektiv. Světelnost f/4 se nemění ani při přiblížení, takže se dá univerzálně používat pro krajiny, portréty i exteriérové fotografování. Představuje tak skvělou volbu pro plnoformátové fotografování, kdy chcete cestovat nalehko s jediným všestranným objektivem.

Klíčové vlastnosti objektivu EF 24-105mm f/4L IS II USM:

-Univerzální rozsah ohniskových vzdáleností 24 až 105 mm

-Konstantní světelnost f/4

-Konstrukce řady L s vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám 4krokový stabilizátor obrazu

-Pokročilá optická konstrukce

 

Ostrost pod kontrolou

Díky pokročilému optickému stabilizátoru otřesy fotoaparátu na delší expoziční časy nepředstavují žádný problém. Pořizujte dokonale ostré fotografie i při fotografování při plném zoomu nebo z ruky za slabého osvětlení. Pokud chcete rozmazat pozadí, a nechat tak vyniknout hlavní objekt, clona s 10 lamelami vytváří jemné rozoostření.

Tiše a přesně

Ultrazvukový motor pohání automatické zaostřování, a zajišťuje rychlé, téměř neslyšné a velmi přesné zaostření. Navíc lze kdykoliv využít pro plně manuální doostřování, díky kterému budete mít expozici podle vaší vize plně pod kontrolou. Zásluhou přesné úpravy zaostření si můžete být jisti, že zaostříte na požadované místo, což vám přináší možnost maximálně kreativního ovládání.  

Bajonet: Canon EF

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!