Canon 10x42 L IS WP

 

Špičkový vodotěsný 10× dalekohled s optikou Canon řady L s vysokou světelností a optickým stabilizátorem obrazu, ideální pro báječně ustálený obraz v nejextrémnějších povětrnostních podmínkách.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
38 990 Kč s DPH
32 223 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon 10x42 L IS WP

Špičkový vodotěsný 10× dalekohled s optikou Canon řady L s vysokou světelností a optickým stabilizátorem obrazu, ideální pro báječně ustálený obraz v nejextrémnějších povětrnostních podmínkách.

Špičkový 10× dalekohled s vysokou světelností, ideální pro slabé osvětlení

Špičkový dalekohled s 10× zvětšením a vysokým kontrastem, vybavený precizní optikou Canon řady L se 2 prvky čoček ze skla s ultranízkým rozptylem (UD) a povrchovou úpravou čoček Super Spectra pro mimořádně zřetelný obraz. Výstupní pupila 4,2 mm poskytuje jasné zorné pole i při nedostatečném osvětlení.

Vodotěsný a odolný pro extrémní podmínky

Je plně vodotěsný pro nejnáročnější venkovní podmínky, utěsněný proti povětrnostním vlivům podle specifikace JIS 7. Typicky snadné držení ve vlhkých podmínkách a robustní pryžový povrch, který vydrží veškerá vaše dobrodružství. Speciální kovová vrstva na všech vnějších površích chrání před zamlžením čoček.

Úžasně stabilní zorné pole

Užijte si pozoruhodně stabilní zorné pole zásluhou technologie stabilizátoru obrazu (IS) Canon, která potlačuje vliv široké řady různých typů otřesů při sledování z ruky nebo z pohybujících se vozidel a lodí. Malý gyroskop v dalekohledu detekuje nejmenší pohyby a systém Vari-Angle Prism se posouvá, aby korigoval úhel lomu vstupujícího světla.

Zaměřte snadno objekt pomocí úžasného zorného pole

Zažijte nádherné zorné pole se zřetelným a plochým obrazem s nízkým zkreslením až k okrajům se štědrým 59,2° zdánlivým zorným polem a čočkami Canon typu Doublet Field Flattener. Spatřete celé zorné pole zásluhou 16mm vzdálenosti výstupní pupily, ideální pro osoby se slunečními či dioptrickými brýlemi.

Navržený s ohledem na snadné použití a pohodlí

Dalekohled je opatřen výsuvnými pryžovými očnicemi, které lze přizpůsobit pro pohodlné a vyvážené sledování, a navíc kroužkem pro jemné zaostřování, jenž nabízí snadné ovládání prsty obou rukou. Zámek korekce zabraňuje náhodným chybám dioptrické korekce.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!