Sony FE 70-200mm f/2,8 GM OSS

SONY SUMMER CASHBACK v hodnotě 5000Kč. Akce platí do 31.7.2024 nebo do vyprodání zásob.

Profesionální teleobjetiv 70-200mm v provedení G Master se špičkovou technologií a konstantní světelností f/2,8. Nabízí nepřekonatelné vykreslování, bleskurychlé automatické ostření a vynikající stabilizaci obrazu.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
58 990 Kč s DPH
48 752 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Sony FE 70-200mm f/2,8 GM OSS

Teleobjektiv se zoomem F2,8, který nemá konkurenci
Při výrobě modelů řady G Master se používají nejmodernější technologie, které ještě vylepšují již tak špičkové vlastnosti objektivů G od Sony. Tento model kombinuje špičkové rozlišení a vytříbený efekt bokeh řady G Master do vynikajícího teleobjektivu se zoomem a konstantní světelností F2,8, který nabízí nepřekonatelné vykreslování, bleskurychlé automatické ostření a vynikající stabilizaci obrazu.

Objektiv, který nabízí výjimečné detaily a efekt bokeh
Tento objektiv byl speciálně navržen tak, aby reagoval na prostorové frekvence a nabídl vynikající kontrast. Sestává ze tří asférických členů, mimo jiné z oboustranného členu a z vysoce asférického členu s povrchovou úpravou přesnou na 0,01 mikronu, a umožňuje tak efektivně potlačovat aberaci a dosáhnout působivého rozlišení a nádherného efektu bokeh.

Přirozený obraz bez rušivých barev
Čtyři členy ze skla ED s extra nízkým rozptylem a dva členy ze skla Super ED účinně potlačují chromatickou vadu, která může u teleobjektivů představovat problém. Dále je potlačeno splývání barev, což umožňuje zachytit objekty při maximální ostrosti.

Další vylepšení již tak skvělého automatického ostření při natáčení
Dvojitý lineární motor systému ostření je nezbytným pomocníkem při „kmitavém“ pohybu systému automatického ostření s detekcí kontrastu během natáčení videa. Design optiky efektivně minimalizuje zvětšování a zmenšování obrazu při ostření, což v kombinaci s tichým provozem zkvalitňuje ostření při fotografování i natáčení.

Špičkové detailní záběry
Špičkové detailní záběry při minimální zaostřovací vzdálenosti 0,96 m a 0,25x maximálním zvětšení se skvěle hodí nejen pro portréty nebo makro. Vylepšené členy ze skla ED a mechanizmus plovoucího zaostření minimalizují aberaci, která by jinak měla negativní vliv na detailní záběry.

Rychlé automatické ostření optimalizované pro fotografování a natáčení
Oddělené motory rychle a přesně rozmisťuji dvě skupiny zaostřovacích prvků: výkonný kruhový ultrazvukový motor (RDSSM) se stará o přední skupinu a dvojitý lineární motor ovládá zadní skupinu. Vysoce přesné polohování získává v reálném čase informace z různých snímačů polohy a umožňuje tak systému automatického ostření dosáhnout maximální rychlosti.

Mimořádná čistota a kontrast
Pokročilá technologie antireflexní nanovrstvy vytváří povrchovou vrstvu na objektivu s přesně definovanou pravidelnou nanostrukturou, jež účinně potlačuje odrazy, které mohou způsobovat odlesky a vícenásobné obrazy. Výsledkem je výrazně vyšší čistota, kontrast a celková kvalita obrazu. (1. Antireflexní nanovrstva / 2. Sklo / 3. Pronikající světlo)

Funkce a spolehlivost optimalizované pro práci v terénu
Odolná konstrukce a konstantní délka objektivu během zaostřování a zoomování nabízí špičkovou manipulaci při rozmanitých typech fotografované scény. Tlačítka aretace zaostření dokáží uzamknout bod zaostření i během plynulého automatického ostření a omezení ohniskové vzdálenosti přednastaví rozsah zaostřovací vzdálenosti pro maximální rychlost automatického ostření.

11 lamel pro atraktivní efekt bokeh
Kruhové clony od společnosti Sony mají většinou maximálně 9 lamel. Tento objektiv však využívá 11 lamel a posouvá tak efekt bokeh na novou úroveň krásy a přirozeného osvětlení.

Stabilizace pro ostré snímky bez rozmazání
Přímo v objektivu je integrovaná vysoce výkonná stabilizace obrazu, s níž docílíte ostrých snímků bez rozmazání při fotografování celé řady objektů. Rychlou a přesnou stabilizaci umožňuje lineární motor, který pohání těžkou stabilizační čočku. Těla řady α s integrovanou stabilizací obrazu navíc umožňují 5osou stabilizací obrazu.

Stabilní i při pořizování panoramatických záběrů
Objektiv SEL70200GM umožňuje přepnout na režim 2 stabilizace obrazu, který slouží ke zvýšení čistoty obrazu a působivosti panoramatických záběrů. Integrovanou stabilizaci obrazu tak využijete při rozmanitých typech fotografované scény.

Vyjímatelný otočný držák na stativ
S tímto všestranným držákem na stativ můžete fotoaparát rychle sundat ze stativu, když zrovna potřebujete něco vyfotit z ruky. Tento držák je vybaven otočným mechanismem, který umožňuje rychlou změnu mezi orientací na šířku a na výšku. Mechanismus se západkou předchází náhodnému odpojení. 

Vysoká spolehlivost v drsném prostředí
Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti a fluorová povrchová úprava zajišťuji vysokou ochranu při fotografování v náročných prostředích.

Konfigurace objektivu
Objektivy řady G Master skvěle kombinují velmi vysoké rozlišení a jemný efekt bokeh a povyšují tak zpracování obrazu a kreativitu na dříve nevídanou úroveň.

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 70 - 200
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 77
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): ALC-SH145
Délka (mm): 200
Hmotnost (g): 1480

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!