Recenze zákazníků, kteří nakoupili na e-shopu aFoto.cz

Hodnocení zákazníků zajišťuje nezávislý nákupní rádce Heureka.cz, který na svých stránkách zveřejňuje recenze internetových obchodů. Níže jsou uvedená vybraná vyjádření zákazníků o našem e-shopu.

 
Jméno, datum KladyZáporySlovní hodnocení
  Ověřený zákazník  
22.4.2019
Prodavači jsou ochotní, fotoaparátům dobře rozumí a ochotně poradí.
  Ověřený zákazník  
13.4.2019
Ochotný a vstřícný personál. Mají skladem to, co potřebuji.Nkupoval jsem zde opakovaně. Mají přehledný web, příznivé ceny a ochotný personál.
  Ověřený zákazník  
12.4.2019
Ceny Naprosto skvělá komunikace a domluva s p. majitelem Možnost objednat i zboží, které není na eshopuKrabice objektivu nebyla zapečetěna a zjevně již byla otevřenaMusím říct, že jsem oslovil konkurenci, u které jsem již utratil desítky tisíc a jako věrný zákazník jsem se dotázal, zda by nebyla možná nějaká sleva(ve výši rozdílu mezi cenami afoto a obchodu, kde jsem nakupoval dříve), když mám další objednávku v hodnotě téměř 50000Kč - poslali mě někam. Oslovil jsem tedy afoto se specifickými požadavky, všemu vyšli vstříc, perfektní komunikace, lepší ceny. Aspoň vím, že příště upřednostním afoto před ostatními a nebudu se muset doprošovat. Kdybychom žili pár desítek let zpět, tak hodnotím nákup na 120% :-) Jediná maličkost, která mě trochu mrzí je, že krabice objektivu nebyla zapečetěna a zjevně byla několikrát otevřena, dle poškození v ohybech. Objektiv samotný byl ale naprosto čistý bez otisků, bez prachu, 100% funkční, takže to je pouze maličká vada na kráse. Celkově jsem nadmíru spokojen a když budu něco v budoucnu potřebovat, tak vím na koho se obrátit.
  Ověřený zákazník  
2.4.2019
Nebyl žádný problém. Neplatí se kartou, ale převodem nebo na dobírku. Ale i tak to jde velmi rychle. Obchod je komunikativní: informovali mne o postupu vyřizování telefonicky. Spokojenost.
  Ověřený zákazník  
27.3.2019
Velmi solidní a rychlé jednání, kvalitní zboží a rozumné ceny.Velmi solidní a rychlé jednání, kvalitní zboží a rozumné ceny.
  Ověřený zákazník  
25.3.2019
Skvělá a rychlá komunikace. Okamžité dodání zboží i se zpětnou vazbou.Velice doporučuji. Nejen okamžitá reakce a zaslání zboží v excelentním stavu, ale především možnost nákupu a diskuse u lidí, kteří tomu rozumějí - od analogu až po digitál. Takže skvělé pro začínající až po prefesionály. Moc děkuji. MiB Tábor
  Ověřený zákazník  
21.3.2019
Cena, komunikace, rychlost.
100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!