Recenze zákazníků, kteří nakoupili na e-shopu aFoto.cz

Hodnocení zákazníků zajišťuje nezávislý nákupní rádce Heureka.cz, který na svých stránkách zveřejňuje recenze internetových obchodů. Níže jsou uvedená vybraná vyjádření zákazníků o našem e-shopu.

 
Jméno, datum KladyZáporySlovní hodnocení
  Martin Svoboda  
22.4.2018
Objednal jsem si u Afota objektiv Nikon 16-80 f2.8-4.Pán z Afota mi zavolal a podrobně a ochotně mi vysvětlil že objektiv nebude v originálním balení ale že bude zabalen v jiné krabici protože je to objektiv ze setu.Zboží mi bylo doručeno k datumu jak bylo sjednáno a precizně zabaleno.Afoto doporučím přátelům a zůstanu zákazníkem i nadále.
  Henry  
20.4.2018
Rychlost a operativnost, skvely servis.
  Ověřený zákazník  
20.4.2018
rychlé jednání,
  Ověřený zákazník  
18.4.2018
Osvědčený a spolehlivý obchod s ochotnými prodavači -odborníky.
  Markéta  
16.4.2018
Skvělá komunikace Precizně zabaleno, dorazilo naprosto v pořádku Ochotně poradí, velmi rychle reagují Zboží české distribuce, s českým návodem Velký výběr a velmi dobré ceny Rychlé doručeníJen škoda, že sídlí (pro mě daleko) až v Brně :)) o jiné nevýhodě nevímV tomto obchodě jsem nakoupila již dva objektivy a jeden fotoaparát v žádném případě se nejednalo o nic levného a komunikace, zaslání, zabalení - vždy vše v naprostém pořádku. Obrátím se ráda na tento obchod i v budoucnu.
  Ověřený zákazník  
14.4.2018
rychlost dodání od objednání
  clank  
8.4.2018
rychlost, cena
  SK  
3.4.2018
Naprosta spokojenost
  Jana  
19.3.2018
Rychlý a spolehlivý.
  Thomas  
8.3.2018
Slušná rychlost, slušná cena, slušná komunikace...Negativa obchodu neuvádím žádná, ale jednu věc bych přesto doporučil změnit - a to typ používaných "polštářků (bublin)" v přepravním boxu (krabici). Doporučuji alespoň typ s několika středně velkými bublinami... Velké bubliny chránící vnější části krabice - mají jen jednu sekci (1 velký polštářek) , a protože jsou navíc z hodně tenkého materiálu - během cesty jedna praskla, takže celá jedna strana krabice přestala být chráněna (citlivé zboží - objektiv) a navíc se obsah mohl v krabici pohybovat. Protože zboží bylo ještě obaleno ve standardních drobných bublinkách (fólii) a protože i výrobce používá dobrou ochranu - zboží došlo nepoškozeno...
100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!