Recenze zákazníků, kteří nakoupili na e-shopu aFoto.cz

Hodnocení zákazníků zajišťuje nezávislý nákupní rádce Heureka.cz, který na svých stránkách zveřejňuje recenze internetových obchodů. Níže jsou uvedená vybraná vyjádření zákazníků o našem e-shopu.

 
Jméno, datum KladyZáporySlovní hodnocení
  Ověřený zákazník  
11.6.2019
Vse supr vse ok.
  Ověřený zákazník  
8.6.2019
Bleskové vyřízení.žádnou neznám.Bleskové vyřízení při placení bankovním převodem. Není to můj první nákup u dodavatele. Vždy vstřícné jednání, okamžité vyřízení objednávky, po zaplacení okamžité zaslání. V poslední době můj nejlepší nákup.
  Ověřený zákazník  
13.5.2019
Objednávku mi odeslali ještě ten den i když jsem objednal před 16hod. Takže maximální spokojenost.
  Ověřený zákazník  
5.5.2019
Čas od objednání do doručení kratší 24 hodiny. Velice dobře zabeleno.Rychlá a pohodová kumunikace !
  Ověřený zákazník  
4.5.2019
Cena Rychlost dodání Příjemný personálŠkoda že nejsou v Olomouci
  Ověřený zákazník  
26.4.2019
Vstřícné vyřizování objednávky.
  Ověřený zákazník  
22.4.2019
Prodavači jsou ochotní, fotoaparátům dobře rozumí a ochotně poradí.
  Ověřený zákazník  
13.4.2019
Ochotný a vstřícný personál. Mají skladem to, co potřebuji.Nkupoval jsem zde opakovaně. Mají přehledný web, příznivé ceny a ochotný personál.
  Ověřený zákazník  
12.4.2019
Ceny Naprosto skvělá komunikace a domluva s p. majitelem Možnost objednat i zboží, které není na eshopuKrabice objektivu nebyla zapečetěna a zjevně již byla otevřenaMusím říct, že jsem oslovil konkurenci, u které jsem již utratil desítky tisíc a jako věrný zákazník jsem se dotázal, zda by nebyla možná nějaká sleva(ve výši rozdílu mezi cenami afoto a obchodu, kde jsem nakupoval dříve), když mám další objednávku v hodnotě téměř 50000Kč - poslali mě někam. Oslovil jsem tedy afoto se specifickými požadavky, všemu vyšli vstříc, perfektní komunikace, lepší ceny. Aspoň vím, že příště upřednostním afoto před ostatními a nebudu se muset doprošovat. Kdybychom žili pár desítek let zpět, tak hodnotím nákup na 120% :-) Jediná maličkost, která mě trochu mrzí je, že krabice objektivu nebyla zapečetěna a zjevně byla několikrát otevřena, dle poškození v ohybech. Objektiv samotný byl ale naprosto čistý bez otisků, bez prachu, 100% funkční, takže to je pouze maličká vada na kráse. Celkově jsem nadmíru spokojen a když budu něco v budoucnu potřebovat, tak vím na koho se obrátit.
100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!