Recenze zákazníků, kteří nakoupili na e-shopu aFoto.cz

Hodnocení zákazníků zajišťuje nezávislý nákupní rádce Heureka.cz, který na svých stránkách zveřejňuje recenze internetových obchodů. Níže jsou uvedená vybraná vyjádření zákazníků o našem e-shopu.

 
Jméno, datum KladyZáporySlovní hodnocení
  Ověřený zákazník  
20.1.2023
velmi rychlé vyřízení objednávky výborná komunikaceS obchodem jsem velmi spokojený. Nakupoval jsem zde již několikrát a vždy vše bez problémů. Rád příjdu zase.
  Ověřený zákazník  
19.1.2023
Skvele
  Ověřený zákazník  
10.1.2023
u zboží, co jsem nakupoval, proti ostatním dodavatelům nižší ceny méně dostupné zboží dokáží dodat dříve, než ostatní dodavatelé velmi příjemné jednání, po objednání zboží mi podali tel. informaci o doručenínení možné doručení přes ZásilkovnuProvedl jsem zde již více nákupů, drahé s osobním odběrem, levnější na dobírku, zatím velká spokojenost. Zboží na dobírku bylo vždy perfektně zabalené, uvnitř vystlané vzduchovými měchy, aby přežilo i hrubé zacházení se zásilkou.
  Ověřený zákazník  
10.1.2023
Rychlost Poradenství PřehlednostNaprosto DOPORUČUJI! Musím uznat, že za mě mají velké díky. Poradili mi s výběrem a rychle doručili. Mají velký přehled o nabízených výrobcích, skvělé jednání a i doručování proběhlo na jedničku.
  Ověřený zákazník  
1.1.2023
Široký sortiment Rychlé dodání Slušné cenyŠiroký sortiment, rychlé dodání, slušné ceny
  Ověřený zákazník  
29.12.2022
Široký sortiment, kvalitní výrobky , dobré ceny.
  Ověřený zákazník  
28.12.2022
Cena +výborná komunikace
  Ověřený zákazník  
23.12.2022
Spokojenost
  Ověřený zákazník  
22.12.2022
Naprostá spokojenost, vžda mi vyšli vstříc a splnili všechny mé požadavky a přání. Rychlé dodání, dobře zabaleno a příjemné ceny. Děkuji
100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!