Nikon Z 24-50mm f/4-6,3 upřesníme balení

 

Upřesníme balení.Více info na tel.602703813. Velmi kompaktní zoom objektiv 24-50mm, určený pro full frame bezzrcadlovky Nikon s bajonetem Z. Je snadno přenosný a všestranný a tvoří tak perfektní prostředek pro trénování vaší tvořivosti. Bez ohledu na to, jestli budete pracovat uvnitř nebo venku, získáte vždy působivé snímky a videa plné detailů a barev.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
8 990 Kč s DPH
7 430 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Příjemně malý objektiv se zoomem formátu FX

NIKKOR Z 24–50 mm f/4–6,3 je velmi kompaktní objektiv se zoomem, který poskytuje ostré snímky plné detailů a barev. Je snadno přenosný a všestranný a tvoří tak perfektní prostředek pro trénování vaší tvořivosti. Bez ohledu na to, jestli budete pracovat uvnitř nebo venku, získáte vždy působivé snímky a videa.

Nástroj pro testování vašich tvůrčích schopností
Kompaktní rozměry tohoto objektivu NIKKOR Z zpochybní vaše dosavadní povědomí o objektivech se zoomem pro formát FX. NIKKOR Z 24–50 mm jako nejmenší a nejlehčí objektiv se zoomem formátu FX vás oprostí od rozměrného a těžkého vybavení. Tento malý a ostrý objektiv se připraven zachycovat život viděný vašima očima. Na libovolném místě.

Snadná přenosnost
Tento objektiv NIKKOR Z je vytvořen pro zachycení každého okamžiku. Je stále komfortní na přenášení a mechanismus teleskopického tubusu objektivu ovládaný bez použití tlačítka je rychlý a snadno použitelný. Objektiv snadno vysunete nebo zasunete otáčením zoomového kroužku

Všestranné možnosti
Rozsáhlé krajiny a interiéry. Působivé portréty a pouliční momentky. Nezbývá mnoho, co by nebylo možné zachytit pomocí takto všestranného objektivu se zoomem. A takto malý a tichý objektiv se zoomem vám umožní se vydat na libovolné místo.

Špičková kvalita obrazu
Díky působivým možnostem propustnosti světla bajonetu Nikon Z jsou pořízené snímky a videa perfektně ostré a rovnoměrně osvětlené v rámci celého obrazového pole. Pokročilé optické technologie Nikon minimalizují zkreslení v okrajových částech obrazového pole, ke kterému může docházet při použití kratších ohniskových vzdáleností, a dosahují perfektních výsledků.

Poutavé výsledky
Tento objektiv je možná kompaktní, ale snímky jím pořízené jsou vskutku velké. Objektiv pokrývá nejpoužívanější ohniskové vzdálenosti a zachycuje vše v brilantních, perfektně ostrých detailech v celém obrazovém poli.

Zprostředkované příběhy
Dostaňte se blíže s ohniskovými vzdálenostmi 24 mm, 35 mm a 50 mm. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,35 m v celém rozsahu zoomu vám umožní kontrolovat vše v obrazovém poli – od nejkratších vzdáleností až do nekonečna.

Přirozeně působící výsledky
Optická skla ED a asférické optické členy minimalizují zkreslení obrazu. Získáte tak ostré a kontrastní snímky s živými barvami i při fotografování kratšími ohniskovými vzdálenostmi.

Vynikající videa
NIKKOR Z 24–50 mm se svými přirozenými širokoúhlými perspektivami je perfektní pro zobrazení větší části scény. V kombinaci s fotoaparátem Nikon Z formátu FX tak získáte stabilní stopáž formátu 4K i v případě, že budete filmovat za chůze. Navíc jsou potlačeny změny ohniskové vzdálenosti během přeostřování pro získání profesionálněji působících výsledků.

Tiché automatické zaostřování
Díky větší propustnosti světla bajonetu Nikon Z a extrémně tichému krokovému motoru je zaostřování rychlé, tiché a přesné. Při pořizování portrétů se o optimální zaostření stará technologie zaostřování s detekcí očí.

Plná kontrola
Přizpůsobitelný příkazový kroužek nabízí rychlý a tichý přístup ke klíčovým nastavením fotoaparátu. Lze jej použít k nastavení clony (ideální pro stmívačky a roztmívačky během záznamu videa), korekce expozice nebo citlivosti ISO.

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24 - 50
Světelnost (f/): 4 - 6.3
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 52
Sluneční clona (v balení): NE
Sluneční clona (typ): HB-98
Délka (mm): 51
Hmotnost (g): 195

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!