Canon Zoemini C

 

Vyberte barvu:

Kapesní instantní fotoaparát s tiskárnou.Pořizujte zábavné fotografie a selfie pomocí funkce okamžitého zachycení a tisku, ať jste kdekoli.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
2 690 Kč s DPH
2 223 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Objevte fototiskárnu Canon Zoemini C

Řekněte „sýr“ a pořiďte si selfie pomocí funkce okamžitého zachycení a tisku – díky tomuto kapesnímu fotoaparátu s tiskárnou můžete pořizovat zábavné fotografie, ať jste kdekoli. Během několika sekund můžete mít v ruce nalepitelné výtisky odvážných selfie nebo fotografií s nejlepšími přáteli.

- 5Mpx snímač
- Vytisknutí snímku za 50s
- Nalepovací fotografie s rozměry 2 × 3"
- Přední zrcátko a prstencové světlo pro efektní selfie snímky
- Stavové LED diody i reproduktor

Nalepitelné výtisky z kapsy přímo do ruky
Pořiďte si fotografii a okamžitě ji vytiskněte pomocí kapesního fotoaparátu s tiskárnou Canon Zoemini C. Díky reflexnímu zrcátku pro pořizování selfie, technologii Zink™ zajišťující odolnost proti rozmazání a samolepicím výtiskům vám tento přenosný fotoaparát s tiskárnou umožní využít každý okamžik ihned a naplno.

Technologie 2v1
Tato chytrá kombinace vám umožní pořizovat a tisknout fotografie na jednom zařízení. 5megapixelový fotoaparát, slot na kartu Micro SD* a technologie Zink™ je vše, co potřebujete, abyste mohli pořizovat fotografie zcela kdekoli.

Zaujměte pózu
Díky zrcátku umístěném na přední straně budou vaše selfie vždy dokonalé. Vytiskněte si fotografii své dokonalé pózy a použijte ji jakou stylový doplněk svých věcí.

Malý a elegantní
Lehký a snadno přenosný kapesní fotoaparát s tiskárnou Canon Zoemini C, který se vám díky svému štíhlému designu snadno vejde do dlaně, kapsy nebo tašky, je k dispozici ve čtyřech stylových barvách.

Ať žijí samolepky
Díky prostoru pro 10 listů tiskového papíru Zink ™ 2" × 3“ s odlepovací zadní stranou můžete tisknout, odlepovat a nalepovat své snímky kamkoli chcete – od ledničky po telefon.

Od pixelů k tisku
Díky technologii Zink™ umožňující tisk bez inkoustu můžete zapomenout na doplňování papíru a nepohodlné inkoustové kazety. Mikroskopické krystaly reagují na zahřátí a zcela bez inkoustu vytvářejí fotografii, která je odolná vůči rozmazání, roztržení a namočení

Fotografický papír Canon ZINK™
Papír ZINK je pokrytý vrstvami mikroskopických krystalů, které reagují na zahřání a vytvářejí zcela bez inkoustu fotografii, která je odolná vůči rozmazání, roztržení a vodě.

OBSAH BALENÍ - Vše, co potřebujete k fotografování, úpravám a vytisknutí.

  • Instantní fotoaparát s tiskárnou Canon Zoemini C (k dispozici ve žvýkačkově růžové, čmelákově žluté, mátově zelené a mořsky modré barvě)
  • Kabel USB
  • Bezpečnostní list
  • Záruční list Evropského záručního systému (EWS)
  • Stručná úvodní příručka (karta)
  • Fotografický papír Canon Zink™ (10 listů) + 1 list papíru SMARTSHEET
  • Zápěstní řemínek


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!