Canon RF 50mm f/1,8 STM

Canon LENS PROMO. Při nákupu těla cashback 500kč platí do 31.1.2024 nebo do vyprodání zásob !
CANON LETNÍ CASHBACK 600kč platí do 31.8.2023 nebo do vyprodání zásob !

Malý, lehký a cenově dostupný objektiv 50mm s vysokou světelností f/1,8, která je ideální pro fotografování při slabém osvětlení a nabízí kreativní kontrolu nad hloubkou ostrosti. Je určen pro full frame bezzrcadlovky Canon s bajonetem RF.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
5 080 Kč s DPH
4 198 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Canon RF 50mm F1.8 STM
Poznejte svou kreativitu a rozvíjejte fotografické dovednosti s tímto pozoruhodně kompaktním a cenově dostupným objektivem s pevnou ohniskovou vzdáleností, který nabízí víc, než byste kdy čekali.

Nový standard
RF 50mm F1.8 STM je malý, lehký a cenově dostupný objektiv s vysokou světelností (clonové číslo f/1,8), která je ideální pro fotografování při slabém osvětlení a nabízí kreativní kontrolu nad hloubkou ostrosti. Díky nové optice a tichému motoru STM vám tento moderní špičkový 50mm objektiv pomůže rozvíjet vaše fotografické dovednosti.

Pohrajte si se širokou clonou
Vytvářejte umělecké a zajímavé fotografie. Se světelností f/1,8, která zaručuje zaostření na objekt, zatímco pozadí zůstává krásně rozostřené, to zvládnete i při nízké citlivosti ISO.

Rychlé a tiché zaostřování
Technologie STM (krokový motor) zaostřuje plynule a téměř neslyšně, což je ideální při fotografování i natáčení videa. Povrchová úprava Super Spectra na komponentech objektivu pomáhá zajistit špičkovou kvalitu.

Kompaktní a lehký
Objektiv je díky hmotnosti 160 g a délce 40,5 mm vysoce kompaktní a lehký. Při použití s fotoaparáty řady EOS R nevyžaduje žádný adaptér, je tedy ideálním partnerem na každodenní snímání.

Pečlivě promyšlený design
Velmi diskrétní design objektivu kombinuje zaostřovací a ovládací kroužek, díky kterým je ovládání intuitivní. Objektiv má kruhovou clonu se 7 lamelami, díky kterým lze docílit špičkového efektu bokeh, a zaostřuje až na vzdálenost 0,3 m.

Více kreativity, nižší cena
Objektiv RF 50mm F1.8 STM představuje cenově dostupný způsob, jak rozvíjet kreativitu. Jde o skvělou volbu pro tvorbu přirozeně vypadajících a lichotivých portrétů v osvětleném prostředí.

Obsah balení
- Objektiv RF 50mm F1.8 STM
- Krytka objektivu E-43
- Krytka objektivu proti prachu RF

Bajonet: Canon RF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 50
Světelnost (f/): 1.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 43
Sluneční clona (v balení): NE
Sluneční clona (typ): ES-65B
Délka (mm): 40.5
Hmotnost (g): 160

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!