Canon EOS R tělo + EF-EOS R adaptér

 

První bezzrcadlovka nové generace s Full-frame snímačem. Je osazena novým bajonetem Canon RF. Přináší bezkonkurenční optický výsledek s nejrychlejším automatickým zaostřováním na světě a hbitou komunikací mezi tělem fotoaparátu a objektivem. Systém EOS R zaznamenává videa v rozlišení 4K a skvěle se hodí pro náruživé filmaře.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Systém EOS R inovuje existující systém EOS a poskytuje bohatší, detailnější výsledky, se skvělou ostrostí
a kvalitou. EOS R je prvním fotoaparátem, který je opatřen RF bajonetem o průměru 54 mm, vzdáleným 20 mm od snímače a opatřeným 12 konektory pro komunikaci s objektivy.

Kombinace vysoce výkonných objektivů řady RF, full frame CMOS senzoru s přibližně 30.3 miliony efektivních pixelů a nejnovějšího procesoru DIGIC 8, umožňuje EOS R vytvářet nejvyšší kvalitu obrazu. Komunikace mezi tělem fotoaparátu a objektivem RF je na takové úrovni, že dokonce i režim Digital lens optimizer, který díky informacím přenášeným bajonetem „dočišťuje“ optický výsledek, má minimální dopad na zpomalení kontinuálního snímání.

Skrze nejrychlejší systém automatického zaostřování na světě – jen 0.05 vteřiny - a schopnost souvisle zachytit pohybující se objekty rychle a precizně, s možností až 8 snímků za vteřinu v režimu kontinuálního snímání (pevný AF) a 5 snímků za vteřinu s AF tracking, nabízí EOS R velmi konzistentní uživatelské rozhraní pro sebevědomé fotografy. EOS R má funkcionalitu „Touch and drag AF“, která umožňuje intuitivní možnost výběru z 5655 pozic AF - více než kolik má jakýkoliv jiný fotoaparát v této třídě. Jelikož je toto zařízení první na světě, které dokáže automaticky zaostřovat v tmavém prostředí až do –6EV, je EOS R optimalizován na focení v prostředí s nízkým množstvím světla díky pokročilému elektronickému hledáčku (Electronic Viewfinder – EVF) s 3.69 miliony bodů, poskytuje 100 % pokrytí snímané scény
a dává možnost vidět objekty v jejich skutečných barvách i prostředí skoro absolutní tmy.

EOS R nabízí možnost neslyšitelného snímání obrazu díky reálně tiché závěrce a poskytuje tím totální diskrétnost i v těch nejosobnějších fotografických prostředích, takže je ideální například pro fotožurnalisty či svatební fotografy.

EOS R je skutečně mistrným nástrojem pro tvůrce filmů skrze možnost točit na formát 4K s plnou kontrolou audio záznamu, díky variabilitě otočného displeje a pomocníkovi pro manuální ostření – funkce peaking. Dodatečně mohou tvůrci filmů použít 10 bitový výstup skrze HDMI a díky profilu Canon log mohou snímat záznam v neutrálním kontrastu až do dynamického rozsahu 12 EV kroků při nastavení ISO 400, což jim umožní následné úpravy v post-processingu, aby se vyhnuli i sebemenší nuanci v barevném detailu, stínech a přepalech.

Skoro veškeré ovládání na těle EOS R je přizpůsobitelné, což přináší nový rozměr personalizace a užívání EOS majiteli. Dobře známá, ale přece jen vylepšená ergonomie EOS – robustní tělo z hliníkové slitiny odolné proti povětrnostním vlivům – dovoluje uživatelům fotit delší dobu, a přitom si stále užívat pohodlí gripu a intuitivního rozhraní. Jako první v modelové řadě EOS má EOS R přizpůsobitelnou multifunkční lištu, na které si uživatel může přednastavit preferované nastavení, například citlivost ISO. Pro ty, kteří jsou stále v pohybu, nabízí EOS R Bluetooth konektivitu skrze spárování s mobilním telefonem,
a také ukládání GPS polohy u každé pořízené fotografie. Dodatečně lze využít také aplikace Canon Camera Connect, která nabízí svobodu tvůrčímu fotografování focením skrze dálkové ovládání.

Nově představeným uživatelským prvkem všech RF objektivů je nový ovládací prstenec, tzv. „Control ring“, který umožní rychlé nastavení clony, rychlosti závěrky, ISO či kompenzaci expozice velmi jednoduše, bez přerušení koncentrace na záběr.

Hlavní vlastnosti systému EOS R:

 • Vynikající optický výkon, nové možnosti konstrukce objektivů a možnost tvůrčí flexibility
 • Pokročilá komunikace mezi tělem přístroje a objektivy
 • Kompatibilita s existujícími EF and EF-S objektivy a příslušenstvím
 • Schopnost snímání i ve zhoršených světelných podmínkách

 

Hlavní vlastnosti fotoaparátu EOS R:

 • Možnost využití s novými výkonnými RF objektivy, 35mm full frame CMOS senzor s přibližně 30.3 miliony efektivních pixelů a nejnovější obrazový procesor DIGIC 8
 • Světově první fotoaparát, který dokáže automaticky zaostřit i v tak obtížných světelných podmínkách jako -6 EV
 • Nejrychlejší možnost automatického zaostřování na světě - 0.05 vteřiny
 • Digital Lens Optimizer
 • Touch and Drag AF – možnost výběru z 5655 pozic AF
 • Tichá závěrka
 • Formát 4K videa s možnost 10 bitového výstupu skrze HDMI


Výhodné sety

 • Canon EOS M50 Mark II Premium Live Stream Kit

  výhodný set

  EOS M50 Mark II BK M15-45 S.Nový všestranný bezzrcadlový fotoaparát nabízí chytré funkce a špičkovou obrazovou kvalitu, jakou dnešní tvůrci audiovizuálního obsahu požadují. Otočný displej a pohotový elektronický hledáček (EVF) umožňují komponovat záběr v každé situaci – před kamerou i za kamerou.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!