Vanguard ALTA Rise 45 fotobatoh

 

Fotobatoh Vanguard nové řady ALTA Rise. Unikátní systém "+6" umožňuje zvětšit šířku batohu o 6cm. Promyšlená konstrukce batohu z kvalitních materiálů zajistí výbornou ochranu pro vaši fototechniku.

Dostupnost: není skladem
Doprava již od 149 Kč
2 290 Kč s DPH
1 893 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ALTA RISE 45 je fotobatoh, do které se vejde profesionálni DSLR, 4-5 objektivy (až do 24-70 mm f / 2.8) blesk, příslušenství. Díky unikátnímu systému +6 umožňuje přidat jedným pohybem zipu 6cm na šířce, a přitom Vaše technika je stále chráněna.

 • „Magic’ pocket “ - polstrovaná vnitřní kapsa pro snadné a diskrétní přístup z venku
 • Systém +6 - jedním pohybem je možné přidat na šířku 6cm
 • ALTA LINK – možnost upevnění kompatibilní brašny na stativy řady Alta ACTION pro vytvoření kompletní sestavy Vanguard ALTA EXPERIENCE
 • Rychlý přístup k technice
 • Pohodlné nošení a ergonomický Air systém na zádech a ramenách
 • Bezpečně uskladnění - zajištěná zadní kapsa pro cestovní doklady a peněženku
 • Výborné čalouněné obložení a polstrované děliče pro techniku
 • Žádné dlouhé hledání - světlé provedení interiéru (žlutá barva) umožňuje rychlé nalezení věcí
 • Dobře organizované - speciální kapsy na vše podstatné
 • Vyvážený nosný systém upevnění stativu pro optimální rovnováhu
 • Kompletní ochrana proti dešti

ALTA RISE 45 s revolučním systémem +6 který Vám umožňuje rozšiřovat a zužovat fotobatoh jedním pohybem zipu. Takže pokud budete potřebovat více místa pro další techniku nebo osobní věcí, stačí využit tuto funkci. Intuitivní ovládání umožňuje díky otevření zipu na boku brašny rychlé vynětí aparátu a ihned fotografovat

ALTA RISE 45 má velmi dobré polstrování. Ideální pro profesionální DSLR, 4-5 objektivy (až od 24 do 70 mm, f / 2,8), blesk a příslušenství. Nabízí další úložný prostor pro notebook 9,7“ notebook nebo tablet. Funkce +6 nabízí možnost získat další úložný prostor..

Praktické uspořádání vnitřních kapes brašny. Velká horní kapsa na zip umožní rychlý přístup a odložení důležitých věcí, jako jsou paměťové karty, kabely, baterie, nabíječky a smartphone. Speciální skrytá kapsa na zadní straně brašny chrání cennosti, jako jsou peněženky či cestovní doklady v blízkosti vašeho těla, kde jsou v bezpečí. Využijte výhod naší jedinečné kvality materiálů a konstrukce brašny, pogumování a celkové ochrany proti vodě a dešti.

ALTA RISE 45 se velice snadno a příjemně nosí díky protiskluzovým ramenním popruhům.. Díky robustní rukojeti můžete chytit batoh kdykoliv budete potřebovat a snadno připevnit i na „trolley“ Vašeho kufru.

Systém Alta Link vám umožní přepravit svůj stativ ALTA PRO v pouzdře Alta Action Tripod Bag, který je připojen k ALTA Rise batohu.

SPECIFIKACE:
Notebok: 14"
Barva: černá
Vnitřní rozměry: 260 × (130+60) × 250 mm
Vnější rozměry: 320 × 230 × 490 mm
Hmotnost: 1,52 kg
Vnější materiál: 600D*600D + 1260D*1680D+1200D*1200D polyester
Vnitřní materiál: 150D polyester / samet


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!