Vanguard ALTA PH-32

Fluidní 3-cestná panoramatická hlava nové generace. Kompaktní provedení s nízkou hmotností (0,68kg) a nosností až 5kg. Bezpečné rychloupínání destičky kompatibilní se systémem Arca-Swiss.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
2 590 Kč s DPH
2 140 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ALTA PH-31 je 3-cestná panoramaticka hlava vyrobena z pokročilých materiálů a výrobními procesy, aby byly zaručené dokonalé výsledky. Tato fluidní 3-cestná otočná hlava váží jen 0,68 kg a má nosnost do 5kg. ALTA PH-32 nabízí nezávislé kontroly ze směrů, fantastický grip, ergonomii a přesnost. Rukojeť poskytuje nastavení 360° panoramy, přední náklon -30° až + 90°, zatímco druhý udržuje boční rozsah sklonu -60° do + 90°, což je ideální pro portréty nebo vertikální zábery krajiny. Fluidní mechanismus zaručuje plynulé posouvání. Délku rukojeti lze prodloužit nebo zkratit, aby vyhovovala vašim měnícím se potřebám a preferencím. Poskytuje maximálně bezpečné uzamykání, takže vaše zařízení zůstane na svém místě bez ohledu na úhel. Univerzální QS-60 V2 38 mm kompatibilní deska Arca s šroubem s 1/4 "D-kroužkem, což je kompatibilní s jakýmkoli systémem rychloupínání uvolnění typu" Arca-Swiss ".

  • Žádné přetáčení, fluidní mechanizmus zaručuje plynulé posouvání, velká ergonomická teleskopická rukojeť pro přesné a plynulé pohyby
  • Rychlé nastavení - intuitivní nastavení během několika sekund
  • Konstrukce z robustního leteckého hliníku pro dosažení nízké hmotnosti a dlouhé živnostnosti
  • Stativová hlava s vodováhou pro nejvyšší přesnost pri panoramatických záběrů i video práci
  • Hladký fluidní mechanizmus
  • Maximální zatížení do 5kg
  • Bezpečné - kompatibilní systém rychlého uvolnění "Arca-Swiss" a vestavěný bezpečnostní kolík
  • Základ kulové hlavy - 58 mm s duálními redukčními šrouby 3/8 až ¼

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!