Tamron SP 17-35mm f/2,8-4 Di OSD (Nikon)

Ultra širokoúhlý objektiv se zoomem s mimořádnou kvalitou obrazu, nejmenší a nejlehčí ve své třídě. Rozmezí ohniskové vzdálenosti začíná na 17mm a slouží k dosažení profesionálních snímků krajiny, a končí na standartních 35mm k pořízení skvělé momentky. Konstrukce odolná proti vlhkosti s fluorovým povrchem zlepšuje ochranu před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Tamron 17-35mm -  nejmenší širokoúhlý objektiv, ve své třídě, se zoomem a s mimořádně propracovanou rovnováhou optiky a mobility.

Tento lehce přenosný, ultra širokoúhlý objektiv se zoomem s mimořádnou kvalitou obrazu (s odlišným konceptem než je model 15-30mm F/2.8 Di VC USD) je se svojí délkou 90mm a váhou 460g nejmenším a nejlehčím objektivem ve své třídě. Rozmezí ohniskové vzdálenosti začíná na 17mm a slouží k dosažení profesionálních snímků krajiny, a končí na standartních 35mm k pořízení skvělé momentky.

Konstrukce odolná proti vlhkosti s fluorovým povrchem zlepšuje ochranu před nepříznivými povětrnostními vlivy a tím pádem povznese objektiv na vyší úrověň. Jestli přemýšlíte o koupi ultra širokoúhlého objektivu, který je jednoduše přenosný, tak A037 je pro vás jasná volba.

Hlavní vlastnosti

  1. Skvělý výkon při focení ohromujících snímků krajiny s ostrými detaily.

Optické uspořádání je navrženo se čtyřmi LD čočkami, aby minimalizovalo osovou chromatickou aberaci, která se tvoří u ultra širokoúhlých objektivů se zoomem. Dvě GM čočky dále úspěšně opravují jakékoliv další zkreslení či aberace. Vývojáři z Tamronu věnovali velikou pozornost rozměrům objektivu. I přes své malé rozměry, model A037 dokáže vyreprodukovat fotografie s velkou dávkou kontrastu a ostrosti. Minimální zaostřovací vzdálenost je 28cm.

MOD, neboli minimální vzdálenost od fotografovaného předmětu je 28cm. Fotografování předmětu s rozmazaným pozadím a při otevřené cloně je stále možné.

  1. Použití pokročilé technologie povrchové úpravy

Odolnost proti podsvícení je pro širokoúhlé objektivy nesmírně důležitá, protože jsou často vystaveny silným světelným zdrojům. Model A037 má vysoce vyvinutou optickou konstrukci, která opakovaně kontroluje a analyzuje záblesky a stíny. BBAR je povrchová úpráva, která antireflexním účinkem eliminuje tvorbu nežádoucích záblesků a stínů a poskytuje bezchybný, křišťálově čistý obraz

  1. OSD (Optimalizace tichého chodu)

Zaručuje excelentní AF s minimálním hlukem a tichým provozem.

  1. Kruhový tvar clony zaručující hladké okraje bokeh.
  2. Konstrukce odolná proti vlhkosti
  3. Fluorová povrchová úprava

Povrchová úprava přední části objektivu, která odvádí mastnoty a vodu. Nenáročný na údržbu a více odolný proti otiskům prstů, prachu, vlhku a jiným nečistotám.

  1. Plně kompatibilní s telekonvertory a konzolí TAP-in ConsoleTM

 

 

Technické údaje

 

Model

: A037

Ohnisková vzdálenost

: 17‐35mm

Světelnost

: F/2.8-4

Úhel pohledu (diagonální)

: 103°41' - 63°26' (pro full-frame DSLR )

 

: 78°46' - 43°29'  (pro APS-C DSLR)

Optická konstrukce

: 15 členů v 10 skupinách

Minimální zaostřitelná vzdálenost

: 0.28m (při plném přiblížení)

Maximální poměr zvětšení

: 1:4.9 (f=35mm)

Průměr závitu filtru

: φ77mm

Maximální průměr

: φ83.6mm

Délka*

: pro Canon 92.5mm

 

: pro Nikon 90.0mm

Váha

: pro Canon 460g

 

: pro Nikon 460g

Lamely clony

: 7 (kruhová clona)

Minimální světelnost

: F/16-22

Standardní příslušenství

: Sluneční clona, zadní a přední krytka

Bajonet

: Canon, Nikon

 

Bajonet: Nikon F

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!