Sony Cyber-shot DSC-RX100

 

Sony Cyber-shot DSC-RX100

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Pojme více detailů
Vše záleží na snímači. A platí, že čím větší, tím nepochybně lepší. Ve srovnání s mnoha běžnými kompaktními fotoaparáty je zhruba čtyřikrát větší zbrusu nový snímač CMOS Exmor? 1.0 s rozlišením 20,2 efektivního megapixelu schopen zachytit detailní snímky s nízkým šumem.

Světelný objektiv pro lepší snímky
Světelný objektiv Carl Zeiss? Vario-Sonnar? T* F1,8 propustí mnohem více světla. Také poskytuje velké množství kreativních možností, protože dokáže udržet fotografovaný objekt perfektně zaostřený a pozadí hladce rozostřené.

Vždy máte naprostou kontrolu
Vychutnávejte si naprostou volnost vylaďování svých snímků pomocí automatických i manuálních režimů expozice. Citlivý ovládací kroužek kolem objektivu umožňuje jednoduché úpravy expozice, zoomu, obrazových efektů a dalších funkcí konečky vašich prstů.

Natáčejte své vlastní filmy
Natáčejte vysoce kvalitní videoklipy v rozlišení Full HD pouhým stisknutím tlačítka. Během snímání můžete plynule upravovat ostření a expozici jako profesionální kameraman. Vaši diváci budou nadšeni úžasně dokonalými výsledky jako vystřiženými ze stříbrného plátna.

Úpravy snímků s PlayMemories Studio
Mějte kontrolu nad svými fotografiemi a videozáznamy a vdechněte jim život pomocí konzole PlayStation?3 a aplikace PlayMemories Studio. Máte možnost přidávat zvukové efekty nebo videozáznamy upravovat a rychle a jednoduše tak vytvářet dokonalá domácí videa.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!