Sony CFexpress 128GB typ B

Špičková paměťová karta s bezkonkurenční rychlostí přenosu (zápis až 1480 MB/s, čtení až 1700 MB/s). Je určena pro profesionální fotoaparáty a videokamery.

Dostupnost: do 2 týdnů
DOPRAVA ZDARMA
6 490 Kč s DPH
5 364 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nepřekonatelná rychlost, ať se vydáte kamkoli - Užijte si rychlost díky nové paměťové kartě CFexpress typu B

Díky neuvěřitelným rychlostem až 1700 MB/s (čtení) a 1480 MB/s(zápis) je tato paměťová karta připravena podporovat budoucí vývoj špičkových kamer a videokamer. Paměťová karta CFexpress typu B od společnosti Sony je určena pro profesionální fotografy, kameramany i nadšence, kteří chtějí pomocí bezkonkurenční rychlosti a výjimečné spolehlivosti zefektivnit svoji práci. 

Pracujte rychleji a buďte produktivnější
Díky přirozenému vývoji standardů XQD® a CFAST® otevírají paměťové karty CFexpress typu B nové příležitosti profesionálům. Práce se soubory s vysokým rozlišením a vysokorychlostními nahrávkami v malém, ale stabilním formátu, který je ideální pro urychlení práce se soubory a zvýšení produktivity, vám umožní si vyhradit více času na kreativní práci.

otografování s rychlou odezvou
Díky rychlosti zápisu až 1480 MB/s se jedná o jednu z nejrychlejších paměťových karet. Ideální pro nekomprimované souvislé snímání ve formátu RAW nebo rychlých akcí, jako jsou motoristické sporty a divoká příroda.

Vysoce kvalitní videozáznam
Karty CFexpress typu B umožňují stabilní a vysokorychlostní přenos záznamu videa v rozlišení 4K a více, což z nich dělá přirozeného partnera pro špičkové videokamery.

Mimořádně efektivní práce
Přenášejte a zálohujte velké objemy dat, jako jsou dávky fotografií s vysokým rozlišením nebo vysokorychlostní videa, do počítače ještě rychleji pomocí optimalizované čtečky karet MRW-G1 a získejte více času na retušování a úpravu obsahu.

Neuvěřitelně odolné provedení
Vezměte si paměťovou kartu CFexpress typu B na sportovní události, ven nebo na expedice do přírody. Je navržena pro profesionální použití v nejnáročnějších prostředích, jako jsou sněhem pokryté hory a písečné pouště, takže můžete natáčet, sdílet a ukládat snímky s maximální jistotou

Pro nejdrsnější místa
Díky odolnému provedení nabízejí paměťové karty CFexpress typu B více než trojnásobnou odolnost, než je standard pro ohýbání karet CFexpress typu B. Tato dodatečná pevnost je testována silou 70 newtonů a vydrží pád z výšky až 5 metrů.

Do nejdrsnějšího prostředí
Můžete se spolehnout, že paměťové karty CFexpress typu B fungují bezchybně i při extrémních teplotách a i při vystavení rentgenovému, elektrostatickému a intenzivnímu UV záření.

Skenuje a monitoruje vaši paměť
Paměť Flash časem přestane nahrávat data. Nástroj Media Scan Utility automaticky skenuje vaši paměťovou kartu CFexpress typu B a informuje vás o jejím stavu, takže můžete jednat ještě před dosažením jejího limitu. Pro skenování paměťových karet Sony CFexpress typu B je nutná čtečka karet MRW-G1.

Obnovuje ztracené soubory
I když se něco pokazí, pro zákazníky, kteří vlastní paměťové karty do společnosti Sony, je k dispozici stažitelný software File Rescue na záchranu souborů, který obnovuje omylem smazané soubory a poškozené fotografie či videa v nejběžnějších formátech.

Zrychlete svoji práci pomocí čtečky karet CFexpress typu B
Tato volitelná čtečka karet „MRW-G1“ je optimalizovaná pro paměťové karty CFexpress typu B od společnosti Sony, umožňuje přenos dat přes USB a plné využití vysokorychlostních záloh a efektivnější práci. Je snadno přenosná a můžete ji použít s produkty řady Sony CFexpress typu B a Sony XQD G a paměťovými kartami řady M.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!