Samyang AF 14mm f/2,8 Canon RF

ZDARMA dokovací stanice Samyang Lens Station v hodnotě 1990kč (platí pouze do 31.5.2021)

Kvalitní ultra-širokoúhlý autofokusový objektiv s ohniskem 14mm, určený pro full-frame bezzrcadlové fotoaparáty s bajonetem Canon RF. Objektiv je vybaven elektronickým ovládáním clony a konstrukcí odolnou proti povětrnostním vlivům.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
15 790 Kč s DPH
13 050 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Samyang AF 14mm f/2.8 je ultra širokoúhlý objektiv s automatickým ostřením, speciálně navržený pro full frame bezzrcadlové fotoaparáty s bajonetem Canon RF. Díky svému extrémnímu zornému úhlu 113,9°, vysoké světelnosti a konstrukci odolné proti povětrnostním vlivům je tento objektiv ideální pro žánry od sportovních akcí po krajinu a astrofotografii. Kompaktní a lehký design objektivu s hmotností pouhých 484 gramů zvyšuje jeho přenositelnost na cestách.

Automatické ostření a elektronická clona
Samyang AF 14mm f/2.8 Canon RF je vybaven lineárním motorem ostření, který poskytuje rychlé, tiché a přesné zaostření, zatímco elektronicky ovládaná clona umožňuje objektivu kompatibilitu se všemi režimy expozice a měření světla, které může fotoaparát nabídnout.

Pokud dáváte přednost manuálnímu ostření, objektiv má snadno přístupný přepínač AF/MF a široký, snadno použitelný ostřící prstenec. Minimální zaostřovací vzdálenost pouhých 20 cm umožňuje zachytit na snímcích mnohem detailnější záběry.

Gumová těsnění slouží k ochraně před vlhkostí a prachem, takže můžete být v deštivých dnech klidnější. Vzhledem k velkému konvexnímu přednímu členu a pevné sluneční cloně není možné na tento objektiv nasadit tradiční cirkulární filtr. Místo toho je vybaven zadním držákem pro speciální gelové filtry.

Vynikající optická kvalita
Samyang 14mm s manuálním ostřením je oceňován pro svou vysokou ostrost a nízkou chromatickou aberaci, ale Samyang AF 14mm f/2.8 Canon RF povznáší optickou kvalitu na novou úroveň. Konstrukce objektivu se skládá ze 14 členů uspořádaných do 10 skupin. Mezi nimi jsou zahrnuty asférické členy, které zajišťují nízké zkreslení a maximální kontrast a ostrost v celé obrazové rovině. 1 HR člen s vysokým indexem lomu a 2 ED členy s extra nízkým rozptylem světla působí proti komatu a jiným barevným vadám.

Pokročilá vícevrstvá povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) zabraňuje vzniku odlesků a stínů, což je zvláště důležité u objektivu s tak velkým zorným úhlem. Bodové světelné zdroje jsou díky 7lamelové cloně reprodukovány jako krásné sluneční hvězdy.

Technické parametry:
Ohnisková vzdálenost: 14 mm
Světelnost: 2.8
Konstrukce objektivu: 14 členů v 10 skupinách
Minimální zaostřovací vzdálenost: 20 cm
Délka: 95.3 mm
Hmotnost : 484 g
Počet lamel clony: 7
Maximální clonové číslo (f): 22
Kompatibilní bajonety: Canon RF
Vhodný pro žánr: sport, krajiny, astrofotografie
Ohnisko: pevné

Bajonet: Canon RF

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!