Ricoh WG-80

 

Vyberte barvu:

Vodotěsný a prachuvzdorný fotoaparát, který je schopen práce i v náročných teplotních podmínkách.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
8 190 Kč s DPH
6 769 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis

Vodotěsný a prachuvzdorný fotoaparát, který je schopen práce i v náročných teplotních podmínkách. Díky dokonalé izolaci vnější konstrukce umožňuje ponoru do hloubky až 14 m po dobu 2 hodin, navíc vydrží pád z výšky 1,6 metrů. Jádrem fotoaparátu je 16 Mpx 1/2,3" snímač typu CMOS se zadním osvitem, díky kterému si Ricoh WG-80 poradí s fotografováním ve vysokém rozlišení a nahráváním Full HD 1080p videa. Objektiv s 5x optickým zoomem pokrývá rozsah ohniskových vzdáleností od širokoúhlého až po teleobjektiv (ekv. 28–140 mm). Je také vybaven jednotkou šesti LED makrosvětel, jejichž maximální osvětlení byla zvýšena na téměř dvojnásobek oproti předchozímu modelu.

 

Snímač

16MP 1/2,3" BSI CMOS snímači je WG-80 schopen vytvářet fotografie ve vysokém rozlišení a nahrávat Full HD 1080p video až ve 30 fps. Snímač také nabízí rozsah citlivosti ISO 125-6400 pro práci v různých světelných podmínek a jeho design se zadním osvitem pomáhá snižovat šum pro lepší čistotu a věrnost barev. Režim Noční fotografování z ruky lze použít k automatickému smíchání několika snímků stejné scény do jediného složeného snímku bez rozmazání pro lepší všestrannost při práci při slabém osvětlení.

 

LED světla

Šest makrosvětel LED, které jsou optimálně umístěny po obvodu tubusu objektivu, zajišťují jasnější a rovnoměrnější osvětlení při fotografování detailních snímků. Tato šestisvětelná jednotka poskytuje maximální intenzitu osvětlení (téměř dvojnásobnou oproti svému předchůdci) a navíc disponuje funkcí nastavení intenzity v pěti krocích, což fotografovi umožňuje optimalizovat úroveň osvětlení podle potřeby. Funkce Instant Illumination Enhance umožňuje pracovat s vyššími rychlostmi závěrky tím, že při uvolnění závěrky na okamžik zvýší výkon světel. LED diody jsou také užitečné pro selfie v režimu Autoportrét nebo jednoduše jako osvětlovací zařízení v režimu LED osvětlení.

 

Objektiv s 5x optickým zoomem

WG-80 je vybaven vysoce výkonným objektivem s pětinásobným optickým zoomem a pokrytím ohniskové vzdálenosti od 5 mm do 25 mm (ekvivalent přibližně 28 mm až 140 mm ve formátu 35 mm), aby vyhovoval fotografování široké škály typů objektů. Jeho optický design obsahuje řadu asférických prvků pro pozoruhodnou ostrost s řízeným zkreslením a Pixel Track SR (Shake Reduction), Movie SR a Digital SR pomáhají minimalizovat projevy chvění fotoaparátu při fotografování z ruky. Pro práci se vzdálenými objekty lze také použít funkci Intelligent Zoom k dosažení efektivního 36x zoomu. Poskytuje také další praktické funkce fotografování, jako je makro režim pro zachycení detailních snímků z minimální zaostřovací vzdálenosti pouhého jednoho centimetru. 

 

Fotografování pod vodou

Režim snímání pod vodou optimalizuje nastavení barev, kontrastu a vyvážení bílé, aby při práci pod vodou vytvářel jasnější a barevně přesnější snímky. Blesk je použitelný i při práci pod vodou a je zde možnost bracketingu expozic; jeden s bleskem a jeden bez.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!