Panasonic Lumix G 25mm f/1,7 ASPH !!! upřesníme balení !!! více info na tel.602703813

 

Vyberte barvu:

Vysokorychlostní objektiv 25mm se světelností f/1,7 zajistí vašim fotografiím efekt úžasné hloubky ostrosti pro působivější a kreativní snímky. Tento objektiv nabídne téměř stejné zorné pole a pocit perspektivy jako lidské oko a je tak ideální jak na portréty, tak i scény tak, jak byste je chtěli vidět – s jasně viditelným předmětem a vynikajícím rendrováním barev.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
4 290 Kč s DPH
3 545 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Základ pro umělecké práce

Zajistěte svým fotografiím efekt úžasné hloubky ostrosti pro působivější a kreativní snímky. Vysokorychlostní objektiv F1.7 to umožňuje. Společně s ohniskovou vzdáleností 25 mm (ekvivalent 35mm kinofilmu: 50 mm), která představuje téměř stejné zorné pole a pocit perspektivy jako lidské oko, je tento objektiv ideální jak na portréty, tak i scény tak, jak byste je chtěli vidět – s jasně viditelným předmětem a vynikajícím rendrováním barev.

 

Podpora HD videa – dokonalý záznam videa

Díky podpoře HD videa má každý uživatel vše, co potřebuje k záznamu pomocí svého fotoaparátu LUMIX. Nejen, že provádí hladké změny clony, takže nedochází k náhlým skokům expozice, ale také se vyznačuje tichou konstrukcí pro lepší záznam zvuku scény. A co víc, nabízí vynikající výkon při sledování – už nezmeškáte okamžik akce.

 

H-H025

8 prvků v 7 skupinách:

- 2 asférické objektivy
- 1 Ultra High Refractive Index objektiv

Asférické objektivy (ASPH) snižují velikost a hmotnost, efektivně zabraňují sférické a distorzní aberaci.

Objektivy s Ultra-high refractive index (UHR) vylepšují optický výkon, snižují velikost a hmotnost a dosahují jednotné kvality obrazu od prostředku k okrajům obrazu.

 

Základní parametry:

Ohnisková vzdálenost:   25mm (50mm - ekvivalent 35mm fotoaparátu)

Maximální clona:  f/1,7

Velikost filtru:  46mm


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!