Olympus M.Zuiko Digital ED 12-100mm f/4,0 IS PRO

 

Profesionální univerzální objektiv úchvatným 8,3x zoomem v kompaktním těle, ideální pro jakoukoli fotografickou úlohu. Nejvýkonnější 5osý IS na světě umožní dokonale ostré snímky z ruky.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
33 890 Kč s DPH
28 008 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

M.ZUIKO DIGITAL ED 12–100mm 1:4.0 IS PRO (24-200mm*) je univerzální objektiv s úchvatným 8,3x zoomem v kompaktním těle, ideální pro jakoukoli fotografickou úlohu. Nejvýkonnější 5osý IS na světě (s pomocí Sync IS)** umožní dokonale ostré snímky z ruky. Maximální zvětšení (široký záběr/telefoto) je 0,3x / 0,21x (0,6x/0,42x*).

Díky konstantní vysoké světelnosti můžete zoomovat bez starostí s expozicí.

Skvělá obrazová kvalita
Objevte výbornou obrazovou kvalitu. Optické členy s unikátní povrchovou úpravou Z Coating Nano redukující odrazy a odlesky, stabilizace obrazu eliminující rozmazání snímků, vysokorychlostní AF a robustní konstrukce – to vše dohromady přináší výbornou kvalitu dokonale čistého a ostrého obrazu.

Konstantní vysoká světelnost

Díky konstantní vysoké světelnosti 4.0 můžete s objektivem M.ZUIKO DIGITAL ED 12–100mm 1:4.0 IS PRO měnit ohniskovou vzdálenost od širokého záběru po telefoto, aniž byste si museli dělat starosti s expozicí. Vaše fotografie budou vypadat skvěle, ať je pořídíte v kterékoli denní nebo noční době.

Zdvojnásobte čistotu obrazu

Nový objektiv M.ZUIKO PRO má nejen svoji vlastní stabilizaci obrazu (IS) ve 2 osách, ale nabízí také Sync IS. Tato technologie umožňuje objektivu bezproblémově spolupracovat s jakýmkoli kompatibilním OM-D a jeho 5osým IS systémem, takže průzračné fotografie a videa pořídíte snadno bez použití stativu.

Parametry a specifikace:


Profesionální objektiv s 8,3 x zoomem, ideální na cesty
Konstantní světelnost 1 : 4.0
Odolá prachu, mrazu a stříkající vodě
Minimální zaostřovací vzdálenost 1,5cm pro mimořádný výkon při záběrech z blízka.
Kombinovaná kompenzace expozice až o 6,5 EV kroků* při použití kompatibilního fotoaparátu Olympus s vestavěnou 5 osou synchronizací obrazu Sync IS
Povrchová úprava čoček Z Coating Nano, výrazně omezující odlesky
Vysoce přesný a velmi rychlý AF
L-Fn tlačítko a přepínací prstenec manuálního ostření
Hmotnost: pouhých 561g

Bajonet: Micro 4/3

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!