Nikon Z50 Vlogger kit

UŠETŘI S NIKONEM - AKČNÍ CENA (platí pouze do vyprodání zásob !)

Sada fotoaparátu Z 50 pro videology poskytuje všechny potřebné nástroje pro tvorbu skvěle vypadajících videí se skvělým zvukem.

Dostupnost: do 2 týdnů
DOPRAVA ZDARMA
25 990 Kč s DPH
21 479 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Skvělé videology jsou ve vašich rukou
Sada fotoaparátu Z 50 pro videology poskytuje všechny potřebné nástroje pro tvorbu skvěle vypadajících videí se skvělým zvukem. Tato sada vám pomůže lépe zprostředkovat váš příběh bez ohledu na to, jestli chcete vytvářet videology vyšší kvality nebo se v této oblasti teprve začínáte pohybovat.

Vaše pojetí videologu
Profesionálně vypadající videology jsou s fotoaparátem Nikon Z 50 hračkou. Kombinace velkého obrazového snímače fotoaparátu, bajonetu Nikon Z s velkým průměrem a dodávaného objektivu 16–50 mm poskytnou vašim videologům působivou ostrost, barvy a prostorovou hloubku. Můžete zaznamenávat stopáž ve formátu 4K/UHD s frekvencí 30p a pořizovat zpomalená videa v rozlišení Full HD. Systém hybridního automatického zaostřování (AF) zaručuje rychlé, přesné a sametově hebké zaostřování.
Vaše pojetí záběru
Stačí vyklopit velký monitor fotoaparátu Z 50 s vysokým rozlišením směrem dolů a pořizovat stopáž s perfektně zvoleným záběrem. Vyklápění monitoru zaručuje působivé záběry, které vaše videology posunou do popředí před ostatní. Dotykové ovládací prvky ve stylu chytrého telefonu umožňují snadné snímání a široká nabídka kreativních efektů ve fotoaparátu vám umožní tvůrčím způsobem upravit výsledný vzhled videí. Stačí jednoduše nastavit intenzitu použitého efektu podle náhledu. 

Videology z libovolných míst
Fotoaparát mirrorless Nikon Z 50 je připraven na každé dobrodružství. Lehké tělo přístroje je snadno přenosné a vybavené odolnou horní a přední částí z hořčíkové slitiny. Nechcete rušit snímaný objekt? Zaostřování je zcela tiché.
Přenos záznamů přímo v akci
Rychlá připojení Wi-Fi® a Bluetooth® umožňují pořídit klip 4K/UHD, sestříhat jej ve fotoaparátu, odeslat na mobilní zařízení a přenést na web. To vše bez zbytečných zdržení. Aplikace Nikon SnapBridge usnadňuje sdílení videa v akci.

Upevňovací lišta SmallRig pro videology
Umožňuje rychlé a snadné upevnění příslušenství. Lze ji použít ke snadnému upevnění přístroje na dodávaný ministativ Manfrotto s monitorem fotoaparátu Z 50 sklopeným dolů do polohy pro videolog/autoportrét. Lišta obsahuje rovněž sáňky pro upevnění mikrofonu nebo světla.
Mikrofon Rode VideoMicro
Kompaktní mikrofon Rode, který lze upevnit na fotoaparát Nikon Z 50 pro získání zvukového doprovodu videologů na profesionální úrovni. Tento směrový mikrofon zaznamenává vysoce kvalitní zvuk s téměř nebo zcela úplnou eliminací zvuků v okolí. Mikrofon se dodává včetně luxusního kožešinového krytu proti větru, nárazuvzdorného držáku Rycote® Lyre® a 3,5mm kabelu TRS.
Ministativ Manfrotto Pixi
Pro nastavení polohy fotoaparátu stačí stisknout tlačítko na kulové hlavě tohoto přenosného stativu. Nebo lze sklopit nohy stativu k sobě pro vytvoření komfortního gripu pro snímání za chůze. Elegantní italský design stativu propůjčí vaší sadě vybavení stejně dobrý vzhled, jako budou mít vaše videology.

Nikon Z50 - fotoaparát mirrorless formátu Nikon DX. Místo, kde vznikají kouzla.
Zachyťte krásu, která vás přinutí zastavit se. Tento fotoaparát mirrorless vám padne přesně do rukou. Lehkým a hbitým fotoaparátem mirrorless Nikon Z 50 pořídíte brilantní snímky a ohromující videosekvence. Rychlý, výkonný a snadno ovladatelný. Vynikající kvalita obrazu fotoaparátu Nikon Z 50 podpoří vaše vnímání světa. Díky bajonetu Nikon Z s velkým průměrem dokáže velký obrazový snímač formátu DX s 20,9 milionu pixelů v tomto fotoaparátu zachytit více světla v celém obrazovém poli. A více světla vám přinese podrobnější detaily. Barvy denních i nočních snímků a videosekvencí budou jasnější. Prostor získá větší hloubku. A ostrost je špičková.

Vynikající kvalita obrazu: bajonet Nikon Z s velkým průměrem, velký obrazový snímač CMOS ve formátu DX s 20,9 milionu pixelů (APS-C) a rychlý obrazový procesor EXPEED 6.
Ostrý obraz v celém obrazovém poli: Systém hybridního automatického zaostřování. 209 zaostřovacích polí na obrazovém snímači pokrývá přibližně 90 % obrazového pole ve vodorovném i svislém směru. Zajišťují vynikající ostrost až do krajů obrazového pole.
Brilantní výsledky za nízké hladiny osvětlení: široký rozsah citlivostí ISO 100–51 200 a automatické zaostřování při nízké hladině osvětlení až do –4 EV.
Inteligentní automatické zaostřování s detekcí očí: automaticky zaostřuje na oči objektu bez ohledu na to, jestli stojí osamoceně nebo je jen jednou z tváří v davu.
Rychlé sériové snímání: až 11 sn./s s automatickým zaostřováním a řízením expozice.
Bezhlučný provoz: Nikon Z 50 zaostřuje tiše a nabízí režim bezhlučného fotografování.
Videosekvence 4K: uživatelé mohou zaznamenávat videosekvence ve formátu 4K/UHD s frekvencí 30p a pořizovat zpomalenou stopáž v rozlišení Full HD bez omezení výřezem a prodlužovacím faktorem. Fotoaparát umožňuje vytvářet časosběrné videosekvence ve formátu 4K.
Plynulý elektronický hledáček: velmi ostrý elektronický hledáček (2 360 000 pixelů) zobrazuje přirozený obraz, podobný optickému hledáčku digitálních jednookých zrcadlovek. Můžete si také prohlížet, jak budou snímky vypadat při použitém nastavení.
Velký výklopný dotykový monitor: monitor LCD s vysokým rozlišením (1 040 000 pixelů) s dotykovým ovládáním ve stylu chytrých telefonů. Vyklopení nahoru nebo dolů nabízí flexibilitu při záznamu videosekvencí nebo fotografování autoportrétů.
Kreativní efekty: 20 efektů pro snímky i videosekvence vestavěných ve fotoaparátu. Intenzitu lze nastavit za současné kontroly účinků efektu.
Tělo fotoaparátu mirrorless formátu DX s výklopným bleskem: snadné přenášení díky pevné horní a přední části z hořčíkové slitiny.
Ergonomie společnosti Nikon: hluboký grip umožňující pohodlnou manipulaci a promyšlené umístění tlačítek, voličů a ovládacích prvků na dotykovém displeji.
Jednoduché menu ve stylu digitálních jednookých zrcadlovek: dobře známé aktuálním uživatelům digitálních jednookých zrcadlovek Nikon a za okamžik zvládnutelné pro ty, kteří využívají fotoaparáty Nikon poprvé.
Rychlé připojení: Připojení Wi-Fi® a Bluetooth® a aplikace Nikon SnapBridge usnadňují posílání snímků a videosekvencí na libovolné zařízení pro sdílení i ukládání.
Systém, který si zamilujete: kompatibilní s adaptérem bajonetu FTZ a příslušenstvím pro digitální jednooké zrcadlovky Nikon, včetně dálkového ovládání, blesků pro digitální jednooké zrcadlovky, mikrofonů a dalších prvků.

Bajonet: Nikon Z

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!