Nikon FTZ adaptér

 

Originální mount adaptér Nikon, umožňující připojení a používání objektivů s bajonetem "F" na nových bezzrcadlovkách Z6 a Z7 s novým bajonetem "Z".

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
4 990 Kč s DPH
4 124 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

JEDINÝ BAJONET. NEKONEČNÁ INSPIRACE.

Nový mount adaptér Nikon FTZ umožní připojení a plnou funkčnost objektivů Nikon s bajonetem "F" k novým bezzrcadlovkám Nikon Z6/Z7.

Hloubka. Šířka. Přiblížení. Ostrost.

U stovek objektivů s bajonetem Nikon F je k dispozici možnost fotografovat s automatickou expozicí. Objektivy s bajonetem Nikon F a se zaostřovacím motorem si navíc zachovávají plné schopnosti automatického zaostřování.

Plynulé přizpůsobení. Stabilní snímky.

Redukce vibrací u objektivu s bajonetem Nikon F má při použití s fotoaparátem Nikon Z ještě lepší parametry. U objektivu s bajonetem Nikon F a redukcí vibrací se vestavěná detekce pohybu objektivu do stran a nahoru/dolů doplní ještě o snímání bočního náklonu (ve fotoaparátu). U objektivu s bajonetem Nikon F bez redukce vibrací se o redukci pohybu do stran a nahoru/dolů i o redukci bočního náklonu stará fotoaparát.

Styl značky NIKKOR

Plynulost a bezproblémovost se netýká jen ovládání. Adaptér bajonetu Nikon F má lakování imitující strukturu kůže – přechod mezi adaptérem a objektivem s bajonetem Nikon F je tak naprosto přirozený. Vše tak dokonale ladí i s fotoaparátem Nikon Z.

Stvořen pro akci

Adaptér je odolný proti prachu a kapající vodě. Připojení objektivu i fotoaparátu – stejně jako tlačítka a páčky – chrání gumová těsnění. A odolný a lehký tubus adaptéru z hořčíkové slitiny znamená, že jej můžete mít při sobě na všech vašich cestách. Dokonalou rovnováhu fotoaparátu Nikon Z opatřeného objektivem s bajonetem Nikon F pak zajistí velký stativový závit.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!