Nikon Coolpix A1000

 

Vyberte barvu:

Nový skvěle vybavený a snadno ovladatelný fotoaparát COOLPIX s 35násobným optickým zoomem, novým integrovaným elektronickým hledáčkem a výklopným dotykovým monitorem. Tento malý a lehký fotoaparát je skvělým společníkem na cesty. Díky funkci SnapBrige využít svůj chytrý telefon a okamžitě sdílet své nejlepší snímky.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nový Nikon COOLPIX A1000 má 35násobný optický zoom, nový integrovaný elektronický hledáček a záznam snímků RAW. Je nabitý výkonnými funkcemi a dodávaný s optikou NIKKOR pro skvělé snímky.

Tento lehký a snadno ovladatelný kompaktní fotoaparát je skvělým společníkem na cesty. Můžete s ním snadno střídat focení širokoúhlých momentek a detailních záběrů s dlouhým ohniskem.

Obrazový snímač CMOS Nikon s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod a funkce redukce vibrací poskytují vynikající výsledky i za nízké hladiny osvětlení.

Nahrává videosekvence ve formátu 4K a má výklopný dotykový monitor, na kterém můžete snadno komponovat snímky z působivých úhlů.

Funkce SnapBridge usnadňuje sdílení těch nejlepších snímků a využívání chytrého zařízení k dálkově ovládanému fotografování.

Klíčové vlastnosti fotoaparátu COOLPIX A1000

Objektiv NIKKOR s 35násobným optickým zoomem. Ohnisková vzdálenost 24–840 mm.² S funkcí Dynamic Fine Zoom až 1 680 mm.³

Videosekvence 4K. Nahrávejte ohromující videosekvence v rozlišení 4K/UHD se snímací frekvencí 30p nebo v rozlišení Full HD s frekvencí až 60 sn./s.

Velký elektronický hledáček. Elektronický hledáček (EVF) s vysokým kontrastem a 1 166 000 pixely.

Výklopný dotykový monitor. Jasný monitor LCD s úhlopříčkou 3 palce a s 1 036 000 pixely lze vyklopit skoro všemi směry.

Komfortní ovladač zoomu. Boční ovladač zoomu a tlačítko zoomu se skokovým vrácením umožňuje rychlé a plynulé nastavení zoomu.

Podpora formátu RAW. Možnost ukládat nekomprimované snímky a exportovat je do programů pro zpracování/úpravy.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!