Manfrotto MKBFRLA4BK-BH, set hliníkového stativu Befree s kulovou hlavou

Set stativu Befree s kulovou hlavou 494. Hliníkový cestovní stativ s kulovou hlavou je ideálním řešením pro pokročilé fotografy, kteří vyžadují maximální výkon a stabilitu. tento kompaktní a lehký stativ je ideální volbou pro cestovatele.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Manfrotto Befree advanced Lever aluminium travel tripod

Manfrotto Befree advanced Lever hliníkový cestovní stativ s kulovou hlavou je ideálním řešením pro pokročilé fotografy, kteří chtějí dosáhnout maximálního výkonu a stability po celou dobu - včetně cestování.
Díky ergonomickému designu je ovládání Manfrotto Befree vyspělé intuitivní a rychlé, což umožňuje i těm nejnáročnějším fotografům rychle a jednoduše nastavit své vybavení, takže jejich ostření zůstává zachováno po dosažení požadovaného záběru.
Befree Advanced je vybaven novým pijárem vyvinutým pro zajištění dokonalé stability na všech typech terénu, včetně těch nejednotných, vždy udržuje fotoaparát naprosto stabilní a připravený zachytit ostrý obraz.

Tento model také nabízí nový uzamykací mechanismus nazvaný QPL Travel páčka, zcela nový systém vyvinutý společností Manfrotto, který přináší zámek výkonné páky QPL na profesionální stativy Manfrotto, jako jsou řady 190 a 055, do lehčí verze, je ideální pro cestování. Nový mechanismus zapínání a vypínání usnadňuje a nastavuje nastavení a poskytuje stabilitu ve všech konfiguracích, když je stativ otevřený.
Ergonomický selektor úhlového úhlu je navržen tak, aby byl používán pravými i levostrannými fotografy, a umožnil tak každému změnit intuitívní výhledy a najít správnou výšku stativu, aniž byste ztratili pozornost na záběr, který chtějí.
Befree pokročilé lze snadno nastavit na tři nezávislé polohy úhlových nohou, což zaručuje všestrannou možnost fotografování pro všechny kreativní nápady, které se mohou objevit venku.

Pavouk na tomto inovativním modelu také nabízí Easy Link, stejně jako profesionální stativy 190 & 055 společnosti Manfrotto, umožňující fotografům zvýšit jejich kreativitu přidáním příslušenství, které dělají jejich výstřely jedinečnými a nezapomenutelnými. Fotografové, kteří milují přidávání světla nebo reflektorů, nyní mohou zaujmout úžasné venkovní snímky, které byly dříve dosažitelné jen s těžkými stativy s příslušenstvím.

Stativ je vybaven Manfrotto Advanced 494 hliníkovou kulovou hlavou, malou, ale výkonnou a intuitivní hlavou, která umožňuje rychlý a přesný pohyb fotoaparátu. Středová kulová hlava 494 je vybavena třemi nezávislými ovládacími prvky: hlavním knoflíkem pro ovládání kulového klíče, integrovaným kolečkem pro regulaci tření, které přizpůsobuje tah kouli, takže hmotnost zařízení je vždy dokonale vyvážená a záběry jsou bez námahy zarámovány; nezávislý panoramatický knoflík, který udržuje horizont plochý a pohybuje fotoaparátem vodorovně, což umožňuje ohromující snímky krajiny.

Hlava obsahuje jedinečnou destičku, která je plně kompatibilní s nejrozšířenějšími standardními přílohami hlavy: Manfrotto RC2 a Arca-swiss style. S touto hliníkovou deskou připevněnou k fotoaparátu mohou být všechny hlavy Manfrotto a téměř všechny hlavy stativů na trhu vybaveny přídavnými zařízeními typu Arca, které lze rychle a bez námahy nastavit, aniž by bylo nutné demontovat součásti.

Befree advanced je nejlepší cestovní trojnožka pro vášnivé fotografy, kteří chtějí maximální výkon, i když cestují. Tento lehký cestovní stativ je optimální kombinací přenositelnosti, pevnosti, snadného nastavení a provozu. Je vybudován s jedinečným cílem umožnit jednotlivcům vyjádřit svou povahu pomocí své kamery s důvěrou, že jsou podporováni profesionálním řešením. Befree pokročilá hliníková cestovní stativová páka, souprava s kulovou hlavou je k dispozici v černé barvě

Materiál nohou: Hliník
Počet sekcí: 4
Průměry jednotlivých sekcí: 22,5/19/15,5/12 mm
Typ aretace sekcí: Flip lock
Maximální výška: 151 cm
Výška stativu (středový sloupek dole): 128 cm
Délka ve složeném stavu: 40 cm
Hmotnost: 1590 g
Typ hlavy: kulová
Destička: 200PL PRO
Nosnost: 8 kg
Pouzdro na stativ v balení: ano


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!