Manfrotto MK190GOC4TB-3W, SET karb.stativu řady 190GO čtyř sekční s třícestnou hlavou 3W

Stativ z karbonového vlákna je řešením pro fotografy a kameramany, kteří hledají lehký stativ pro náročné cesty. Stativ umožňuje snadné nastavení díky novým otočným zámkům, zabírajícím méně místa než tradiční typ zámku. Set je osazen novou 3-cestnou hlavou 804 Mark II.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Manfrotto MK 190GOC4TB + 3W - doplňuje řadu pokročilých stativů pro hobby i profi fotografy o velice kompaktní verzi úspěšné řady 190 XPRO. V této karbonové verzi s novou 804 Mark II 3-cestnou hlavou dodává maximální tuhost a lehkost v kombinaci s precizním ovládáním a jemným pohybem. Nové otočné zámky umožňují snadno uvolnit a upevnit všechny sekce nohou naráz a jednou rukou - ultra rychle. Otočné zámky zabírají méně místa o proti standardní páčce. 90° mechanismus středového sloupku je skrytý uvnitř horního propojení dokud není potřeba - mechanismus může být vysunut jedním prstem a poskytuje možnost natočit středový sloupek do horizontální pozice.

Kombinace 90° náklonu sloupku a 4 úhlů nohou umožňuje dostat fotoaparát níž než jiné stativy.

Vedoucí stativ profesionální řady poskytuje připnutí příslušenství pomocí Easy Linku v horní části stativu. Pomocí Easy Linku uděláte ze stativu mobilní studio a můžete připevnit například LED světlo, reflektor a další vybavení.

Tento kit stativu s fotografickou hlavou 804 Mark II je nejlépe přenosný s celé řady a velice spolehlivý nástroj,

Vyrobený z ultralehkého a tvrdého polymeru je nová hlava 804 ještě menší díky zatažitelným aretačním pákám a ergonomickým pogumovaným držadlem. Nová patentovaná verze má unikátní vlastnost asistence otočného pohybu - kompenzuje těžší nevycentrované vybavení. Navíc standardní rychloupínací destička padne přesně do zapuštěných čelistí.

Materiál: karbon
Transportní délka: 57 cm
Maximální výška: 158 cm
Minimální výška: 8 cm
Typ hlavy: třícestná
Středový sloupek: výklopný (možnost vyosení)
Nosnost: 4 kg
Hmotnost: 2100 g
Nastavitelné úhly nohou: 25°,46°,66°,88° 
Průměry trubek nohou: 25, 22, 19,16 mm 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!