M.Zuiko Digital ED 40-150mm F4.0 PRO

 

Je to nejkompaktnější a nejlehčí objektiv na světě mezi zoomovými teleobjektivy s fixní světelností a ohniskem odpovídajícím 300 mm. Tento mimořádně kompaktní objektiv nabízí prvotřídní obrazovou kvalitu a veškerý obrazový výkon pro fotografování krajiny, přírody, ptáků a dalších objektů. Pomyslete, kolik svobody získáte, oprostíte-li se od těžkých a objemných objektivů. Navíc se pyšní plnou ochranou proti povětrnostním vlivům s působivým stupněm krytím IP53, takže můžete bez obav fotografovat i

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
21 490 Kč s DPH
17 760 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Optika navržená pro výkon

Ideální teleobjektiv se širokou škálou uplatnění. Ať fotografujete jeden strom nebo celý les na horském úbočí, vždy se můžete spolehnout na ostré a jasné snímky, a to v celém rozsahu zoomu. Pokud potřebujete vyfotografovat 80MP HiRes snímek, žádný problém. Dostanete ostrost až do krajů obrazu, bez jakékoli aberace, která obvykle teleobjektivy ze zoomem provází.

 

15 optických prvků v devíti skupinách

M.Zuiko používá jedny z nejkvalitnějších skel na světě a mimořádná obrazová kvalita těchto objektivů je světově proslulá. Objektiv 40-150mm není výjimkou. Naleznete zde 15 optických prvků uspořádaných v 9 skupinách přinášejících mimořádné rozlišení obrazu. Jsou zde HR, Super ED, ED a asférické členy spolupracující na zachycení dokonale ostrých snímků v celé ploše obrazu.

 

Povrchová úprava ZERO

ZERO je zkratka pro Zuiko Extra Low Reflection Optical Coating. Prakticky jde o to, abyste na fotografiích neměli žádné nevzhledné odrazy ani odlesky. Je to jen další způsob, jak přispět k prvotřídní kvalitě obrazu.

 

Fluorinová povrchová úprava

Když objektiv zvlhne, musíte ho před pořízením dalšího snímku otřít. Fluorinová povrchová úprava vám umožní setřít jej rychle a snadno. Jedno otření a hotovo. Žádné šmouhy ani kapky vody. Objektiv očistíte rychle a účinně, takže se můžete rychleji vrátit k fotografování.

 

Nejkompaktnější a nejlehčí zoomový teleobjektiv na světě*

Mezi zoomový teleobjektivy s fixní světelností a maximálním přepočteným ohniskem 300mm je náš 40-150mm nejkompaktnější a nejlehčí objektiv na světě. Je pouze 99,4 mm vysoký (v akci 124 mm) a váží méně než jednu libru. Oproti těžším a objemnějším objektivům si při fotografování s tímto objektivem užijete bezprecedentní mobilitu a svobodu.

 

 

Určeno pro formát snímače: 4/3
Ohnisková vzdálenost (mm): 40 - 150
Světelnost (f/): 4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 62
Hmotnost (g): 382

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!