LUMIX G VARIO 14-42mm

 

LUMIX G VARIO 14-42mm

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
6 390 Kč s DPH
5 281 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

 • Mimořádné kompaktní a lehké tělo s vysoce optickým výkonem
 • MEGA O.I.S. ? pokročilá technologie společnosti Panasonic na korekci chvění ruk
 • Podpora systému automatického zaostřování podle kontrastu
 • Podpora standardu Micro Four Thirds System
 • Minimální zaostřitelná vzdálenost 30 cm v celém rozsahu ohniskových vzdáleností
 • Kruhový tvar clony a optické prvky s více vrstvami

 • Tento vysoko mobilní objektiv s mimořádně kompaktní velikostí a nízkou váhou nabízí univerzální rozsah zoomu 14-42 mm (ekvivalent při 35 mm fotoaparátu: 28-84 mm) a je vhodný pro různé scény, od dynamických krajin až k portrétům. Optický systém zabezpečí excelentný kontrast v celém rozsahu zoomu a použití asférické optiky vylepšuje optický výkon a minimalizuje zkreslení, dokonce i na konci širokém 28 mm.

  Objektiv používá optický stabilizátor obrazu Panasonic MEGA O.I.S., který potlačením rozmazání způsobené třesením rukou umožňuje vytvorit mimořádné čisté záběry i při nízkém osvětlení.

  Vyjímečná optická konstrukce, která využívá vnitřní systém zaostřování s krokovým motorem, dosahuje mimořádnou plynulost pohybu, která pomáhá vysokorychlostnímu systému automatického zaostření ve fotoaparátech série LUMIX G. Po nasazní na fotoaparáty LUMIX se systémem G Micro můžete využít výhody systému automatického zaostřování podle kontrastu a další užitečné funkce, které tento systém využívá.

  Standard Micro Four Thirds System umožnil dosáhnout kompaktní velikost a lehké tělo. Navzdory extrémně kompaktním rozměrům a mimořádně optickému výkonu tento objektiv naplno využívá kompletní možnosti obrazového snímače typu 4/3 a v kombinaci s tělem fotoaparátu dosahuje plynulejší živý pohled a u fotoaparátů systému LUMIX G Micro umožňuje použití množství jedinečných funkcí, jako je například automatické zaostření podle kontrastu.

  S minimálně zaostřitelnou vzdáleností 30 cm i při plném zoomu umožňuje tento objektiv maximálně 0,32x zvětšení (ekvivalent k 35 mm). 7 clonových lamel umožňuje vytvoření kruhového otvoru, který přispívá k aktraktivnímu rozostření oblasti mimo rovinu ostření a to i při fotografovaní ve vyšších clonách. Objektiv používá optické prvky s více vrstvami, které redukují odrazy na absolutní minimum a pomáhají dosáhnout vysoký optický výkon.


  100% zboží
  z CZ distribuce
  Nejlepší ceny
  K vybraným produktům
  slevové kupóny a dárky
  Kamenné prodejny
  2x v Brně
  Jsme zkušení fotografové
  Rádi vám poradíme!