Gitzo GT1542T Traveler

 

Gitzo GT1542T Traveler

Dostupnost: není skladem
DOPRAVA ZDARMA
12 190 Kč s DPH
10 074 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis:
Gitzo GT1542Traveler
Stativ GT1542T kombinuje kompaktnost s nízkou hmotností. Gitzo Traveler vyniká systémem s vysokou stabilitou a odolností v extrémech. Je velmi oblíben uživateli s vysokými nároky, kteří hledají vysokou mobilitu, spolehlivost a pevnost bez kompromisů.

Specifikace:
Středový sloupek: rychlé nastavení
Délka složeného stativu: 42,5 cm
Provedení: kompaktní
Nosnost: 7 kg
Nosnost krátkého sloupku: 7 kg
Materiál: uhlíkové vlákno 6X
Maximální výška: 149 cm
Maximální výška se střed. sloupkem dole: 116,5 cm
Minimální výška: 22 cm
Hmotnost: 1 kg

Funkce:
Nastavení úrovně
Tato nová funkce umožňuje odstranit část prostředního sloupce a tím se blíže přiblížit fotoaparátem k zemi po rozložení nohou.

G-lock
Je nový zámkový systém nohou. Blokovací mechanismus byl zcela přepracován, aby bylo dosaženo o 20% větší tuhosti, rychlejší provozu schopnosti a silnějšího bezpečného uzamknutí. G-lock má speciální design a také poskytuje "gravitace lock" efekt: čím vyšší je zatížení kolmo k noze stativu, tím silnější je zámek.

Rychlé nastavení středového sloupku
Na středovém sloupku nad rameny stativu je pojistný kroužek, který usnadňuje rychlou aretaci středového sloupku při vysunutí. Série stativů 1 a výše je opatřena anti-rotačními drážkami středového sloupku pro lepší stabilitu.
Sloupek je možné rychlým způsobem otočit pro změnu pracovního úhlu nebo pro makro fotografii.

Hák
Středová tyč je opatřena hákem, který je uzpůsoben pro zavěšení zátěže. Takto zatížený stativ vykazuje daleko větší stabilitu zvláště v náročných terénních podmínkách nebo silném větru. Vhodné při používání velkých dlouhých objektivů.

ALR
Antirotační systém nohou - umožňuje okamžité vytažení nohou stativu za méně než 15 sek. Stačí jen uvolnit všechny zámky nohou ve stejnou dobu a vytahnou nohy. Pak jen dotáhněte individuálně zámky nohou dle potřeby.

6X
Gitzo 6X je nejvyspělejší konstrukce z uhlíkových vláken na trhu a zaručuje vysokou pevnost konstrukce. Minimalizuje prohýbání a dokonale absorbuje vibrace. Kostrukce nabízí technologii vícevrstvého stáčení uhlíkových vláken tenkých 7 mikro metru (28 mm trubka obsahuje 1.500.000 uhlíkových vláken).


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!