Fujifilm X-A3 + 16-50 mm OIS II

 

Vyberte barvu:

Kompaktní fotoaparát řady X-Series v retro designu, atraktivní pro mladou generaci. Díky výklopnému LCD displeji, který lze otočit o 180°, je vhodný pro "selfie" autoportréty. Špičkovou kvalitu snímků a věrné podání barev zajistí nový APS-C snímač o rozlišení 24,2 MPx. Nechybí ani záznam videa ve Full HD kvalitě.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
16 590 Kč s DPH
13 711 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Model X-A3 spojuje nově vyvinutý 24,2MP obrazový snímač APS-C s procesorem pro zpracování obrazu, aby umožňoval špičkovou kvalitu snímků značky Fujifilm. Ve spojení s dodaným objektivem FUJINON, který nabízí maximální rozlišení obrazu, získáte snímek dokonalé kvality s perfektním prokreslením povrchu a tvaru objektu a dokonce i atmosféry prostředí. Fotoaparát je vynikající zejména pro reprodukci odstínů lidské pleti a je tedy ideální pro fotografování osob.

Fotoaparát nezaclání LCD displej ani při otočení o 180°, takže nabízí 100% viditelnost. Tvar rukojeti je vhodný pro normální fotografování i pro autoportrét. Při fotografování autoportrétu můžete zaostřit a aktivovat spoušť stisknutím svislého ovládacího voliče, na kterém spočívá váš ukazovák, takže se vám fotoaparát nechvěje. Při otočení LCD displeje o 180° se aktivuje funkce detekce očí AF, která automaticky zaostří na oči objektu. Režim Portrait Enhancer umožňuje nastavení ve třech krocích včetně nové funkce pro "zjasnění odstínů pleti".

Model X-A3 nabízí retro design, který je atraktivní pro mladou generaci. Díky retro pojetí působí přístroj "čerstvým" a "módním" dojmem. Vrchní kryt, čelní panel a horní voliče jsou vyrobeny z hliníku. Nově vyvinutá koženka nabízí mnohem atraktivnější texturu povrchu. Fotoaparát je nabízen ve stříbrné, hnědé nebo růžové barvě. LCD displej na zadní straně je dotykový, což umožňuje ovládat pevný objektiv gesty prstu (funkce "dotykové ostření", "dotykové fotografování" a "dotykový zoom"), jako by šlo o objektiv ostřitelný.

Zajímavé funkce:

  • Technologie reprodukce barev společnosti Fujifilm, vyladěná za dlouhá léta vývoje fotografického filmu, reprodukuje přesně teplé odstíny lidské pleti, modrou oblohu a přírodní zeleň přesně tak, jak ji vidíte vy.
  • Model X-A3 dále nabízí celkem jedenáct režimů funkce Simulace filmu. Máte tak v ruce dokonalý barevný výraz od realistických barev režimu PROVIA (standard) přes zářivé a syté barvy režimu Velvia (živé barvy) a měkké tóny režimu ASTIA (jemné odstíny) až po dokumentární snímky v režimu CLASSIC CHROME. Dále zde najdete monochromatický a sépiový barevný režim.
  • Obrazový snímač APS-C nabízí dokonale hladký průběh efektů pro portréty a makro snímky pořízené s malou hloubkou ostrosti.
  • Normální rozsah citlivosti je od ISO200 do ISO6400, za


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!