Fujifilm FinePix XP140

 

Vyberte barvu:

Kompaktní a lehký fotoaparát odolný vůči prachu, vodě, nárazu i mrazu. Snímače s rozlišením 16,4 Mpx a nový procesor zaručují výjimečnou kvalitu obrazu. XP 140 dokáže zaznamenat videa v kvalitě 4K a je vybavený mnoha automatickými funkcemi jako rozpoznávání hlavního snímaného objektu a nové uživatelské rozhraní, které uživatel využije v různých fotografických situacích.

Dostupnost: není skladem
Doprava již od 149 Kč
4 090 Kč s DPH
3 380 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Fujifilm FinePix XP140

Kompaktní fotoaparát vážící pouhých 207g je odolný vůči prachu, vodě (až do hloubky 25m), nárazu vzdorný (do 1,8m) a odolá i teplotám až do -10 °C. Tyto vlastnosti z děj činí ideální fotoaparát k zachycování rozličných dobrodružství. Může se pochlubit odolným designem a stavbou. FUJINON objektiv modelu XP140 zajišťuje unikátní technologii barevné reprodukce a využívá 16,4Mpx back-illuminated CMOS a nový procesor, které zaručují výjimečnou kvalitu obrazu. Jako první model této řady dokáže XP 140 zaznamenat videa v kvalitě 4K. Je vybavený mnoha automatickými funkcemi jako rozpoznávání hlavního snímaného objektu a nové uživatelské rozhraní, které uživatel využije v různých fotografických situacích.

Hlavní funkce

1. Vysoce výkonný senzor a objektiv s unikátní technologií barevné reprodukce

XP140 je vybaven 16,4 Mpx CMOS back-illuminated senzorem a FUJINON objektivem s 5 x zoomem s optickou stabilizací obrazu a ohniskovým rozsahem 28 - 140 mm (F3,9-F4,9), který může být s použitím Inteligentního digitálního Fujifilm Zoomu zdvojnásoben na 10x. XP140 má maximální citlivost ISO 12800 (o 1EV víc než jeho předchůdce), díky čemuž vznikají ostré snímky i podmínkách s nízkou intenzitou světla. Poslední rok byl u značky Fujifilm ve znamení sbírání zkušeností, což se odráží v technologii reprodukce barev, která vytváří krásné barvy za všech možných podmínek. 

2. Různorodé automatické funkce snímání

Díky vylepšené funkci „Scene Recognition Auto mode" (Automatické rozeznávání scenérie), detekuje XP140 hlavní objekt, snímá scénu a automaticky optimalizuje nastavení fotoaparátu. Funkce detekce očí je užitečná při fotografování portrétů, kdy dochází k automatickému zaostření na oči osoby. Několik způsobů nastavení samospouště pomáhá zachytit jedinečné okamžiky - v momentě detekce úsměvu či obličeje dochází k uvolnění závěrky. Fotoaparát disponuje 17 variantami pokročilých filtrů včetně „Rich&Fine" a „Monochrome (NIR)", které můžete vybírat v novém uživatelském rozhraní.

Fujifilm XP140

3. Čtyři vlastnosti pro drsné podmínky: voděodolnost (do 25 m), odolnost vůči nárazům (1,8 m), možnost použití v teplotách do -10 °C a odolnost vůči prachu

XP140 splňuje IP68, tedy standardy v oblasti odolnosti vůči vodě a prachu. Odolnost vůči vodě je až do 25 m, což je oproti modelu XP130 nárůst o 125 %. Fotoaparát je vyvinut do náročných outdoorových podmínek, disponuje lepším tvarem pro případy manipulace jednou rukou a dvojitým zámkem baterie. Nemusíte si dělat starosti s vodou, pískem nebo když vám fotoaparát upadne. I proto je vhodný pro děti.

4. Párování pomocí Bluetooth® a LAN bezdrátové připojení k chytrým zařízením umožňuje automatický přenos fotografií a Instax tisk

Energeticky nenáročné párování pomocí Bluetooth® umožňuje přenášet fotografie do chytrých telefonů nebo tabletů. Technologie také synchronizuje informace o čase a místě z vašeho zařízení a připojuje je k fotografiím, díky aplikaci ja také možné pořizovat snímky na dálku. K tomu si potřebujete pouze zdarma stáhnout aplikaci „FUJIFILM Camera Remote", nainstalovat ji na chytrý telefon nebo tablet a dál už jen jednoduše přenášet fotografie a videa. Fotografie můžete také přenést z fotoaparátu přímo do instax Share tiskárny pro chytré telefony.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!