Eschenbach Sektor F 8x25 B compact+

 

Eschenbach Sektor F 8x25 B compact+

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Německé dalekohledy a optické zaměřovače mají v českých zemích vynikající pověst. Letité zkušenosti, tradiční preciznost německých optiků a stálý zájem myslivců, střelců i všech lidí milujících přírodu, zavazují výrobce, aby udržovali své produkty na špičkové úrovni. Mezi výrobci kvalitních pozorovacích dalekohledů, které si postupně nachází místo u našich myslivců, patří firma Eschenbach Optik GmbH, sídlící v Norinberku.

 

Dalekohled Sektor F 8x25 B Ww compact+ je novým skládacím vodotěsným dalekohledem se zcela odlišným uspořádáním středové osy od staršího provedení Sektorů. Dvojí uložení středové osy výrazně zvyšuje odolnost při pádu či nárazu. Výrazně se snížila hmotnost dalekohledu . Snížení ale není na úkor odolnosti. Malé rozměry, malá nejmenší zaostřitelná vzdálenost, široké zorné pole a nízká hmotnost (320g) předurčují tento dalekohled k pozorování přírody při turistice. Je vhodný i pro myslivce na šoulačce.

Pevná kordurová brašna s robustnímy zipy a nosný řemen s protiskluzovou vrstvou jsou  samozřejmým příslušenstvím k Vámi zakoupenému dalekohledu.

Technické parametry:

Zvětšení: 8x

Průměr objektivu: 25 mm

Výstupní pupila: 3,1 mm

Světelnost: 9,8

Soumrakové číslo: 14,1

Zorné pole při 1000 m: 143 m

Nejbližší zaostřená vzálenost: 2,5 m

Rozteč okulárů: 36/75 mm

Výška: 108 mm

Váha bez pouzdra: 296 g

Rozměry: 102 x 110 x 40 mm


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!