Delkin XQD 120GB 2933X R440/W400

 

Profesionální karta formátu XQD s kapacitou 120GB. Velmi rychlá karta (read 440 MB/s, write 400 MB/s), určená pro profesionální fotoaparáty a kamery.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
5 290 Kč s DPH
4 372 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Delkin XQD 120GB 2933X R440/W400

Karta Premium XQD verze 2.0, kompatibilní s rychlostmi vhodnými pro profesionální fotografy a kameramany. Je speciálně navržena tak, aby dokázala vyniknout v nejnovější špičkových zařízeních od společností Sony a Nikon.

Dalším bonusem je, že každá XQD karta je podporována možností záruční výměny do 48 hodin.

Pokročilé rychlosti nahrávání XQD
Využitím druhé generace rozhraní PCI Express se může karta Premium XQD pochlubit rychlostí záznamu přesahující 400MB/s pro bezchybný video záznam filmové kvality, včetně DCI 4K a Full HD videa při rychlosti 180 sn/s. Podporuje také kontinuální snímání až 200 RAW snímků bez prodlení.

Zjednodušený pracovní proces
S možností čtení a stahování dat při rychlosti dosahující až 440MB/s zajišťuje karta XQD nejrychlejší a nejúčinější přenos dat z karty do počítače pro okamžitý přístup k vašim souborům a možnosti dřívějšího zahájení postprodukce. To je ideální pro fotografy a kameramany, kteří potřebují rychle stahovat velké množství dat a vrátit se k fotografování.

Testováno na kompatibilitu
Každá XQD karta prošla rozsáhlými testy, aby byla zajištěna plná funkčnost a výkonnost v dnešních špičkových XQD zařízeních, včetně špičkových systémových kamer Nikon a několika videokamer Sony XDCAM Super 35. Paměťová karta Premium XQD je karta, které můžete důvěřovat pro její rychlé a spolehlivé zachycení fotografií a videí.

Odolný design
Navržena tak, aby odolávala i nejnáročnějšímu fotografickému prostředí, je karta Premium XQD odolná proti nárazům, magnetům, rentgenovému záření, UV záření, extrémním teplotám a je antistatická.

Nejlepší světová záruka
Nenabízena nikde jinde! Paměťové karty Delkin XQD a karty s logem “48HR logo” přicházejí vedle doživotní záruky také s prémiovou 48hodinovou zárukou výměny. Odolnost: vůči nárazu, vodě a teplotním extrémům.

Důležité vlastnosti:
- Hodnocení rychlosti 2933X
- Maximální rychlost čtení dat: 440MB/s
- Maximální rychlost zápisu dat: 400MB/s
- Kompatibilní s formátem XQD verze 2
- Ideální výkon pro náročná 4K videa a vysokorychlostní RAW burst
- Extrémně odolný design
- 48hodinová záruka výměny


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!